Trwa ładowanie...

"Jak poznałem waszą matkę": typ spod ciemnej gwiazdy

Share
"Jak poznałem waszą matkę": typ spod ciemnej gwiazdy
Źródło: mat. dystrybutora
d1he3rn

W kolejnym odcinku „<a href="https://teleshow.wp.pl/jak-poznalem-wasza-matke-6029538082784385c">Jak poznałem waszą matkę</a>” na bohaterów czekać będzie podstępny Darren – ekspert w skłócaniu ludzi. Co z tego wyniknie i kto okaże się ofiarą złośliwego nieznajomego? Odpowiedź już w tę niedzielę w Comedy Central.

Do ślubu Barneya i Robin pozostała niecała doba, a Marshalla z dzieckiem wciąż nie ma w Farhampton, gdzie ma się odbyć ceremonia. Na szczęście z pomocą przybędzie mu przyszła żona Teda, która postanowi go podwieźć na miejsce. W tym samym czasie reszta przyjaciół pozna Darrena (w tej roli genialny Andrew Rannells znany m.in. z serialu „Dziewczyny”) – tajemniczego mężczyznę, który za cel obrał sobie skłócenie wszystkich na około. To właśnie przez niego dojdzie do sprzeczki między Robin i Lily, to samo spotka Barneya i Teda.

Jednak okaże się, że przyszła matka dzieci Teda, dobrze zna Darrena i jego podstępne sztuczki. Stąd dowiemy się, jak dokładnie działa ten typ spod ciemnej gwiazdy. Kiedy przyjaciele wreszcie dojdą do porozumienia i już będzie się wydawało, że spory zostały zażegnane – Darren znowu zaatakuje...

* Emisja: 26 stycznia, niedziela, godz. 21:30*

d1he3rn

Podziel się opinią

Share
d1he3rn
d1he3rn