Trwa ładowanie...
d2rx45r

Jak Poznałem Waszą Matkę

Najnowsze informacje
4.2
(1476 głosów)
Oceń:

„Jak poznałem waszą matkę” (How I Met Your Mother) to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor'a), głównego bohatera.

Serial składa się z sześciu sezonów. Premiera miała miejsce 19 września 2005 roku na kanale CBS. W Polsce można go oglądać na kanale Comedy Central. Stworzony został przez Craiga Thomasa i Cartera Baysa. Inspirację stanowiła łącząca ich przyjaźń. Postać Teda oparta została w luźny sposób na Baysie, natomiast postacie Marshalla i Lilly na Thomasie i jego żonie.

Serial „Jak poznałem waszą matkę” opowiadany jest przy użyciu narracji z przyszłości. W roku 2030, Ted Mosby postanawia opowiedzieć córce i synowi historię o tym, jak poznał ich matkę. Historia ta zaczyna się w roku 2005. Poznajemy Teda w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować.

W misji pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), przyjaciel z niekończącymi się opiniami na wszelakie tematy i milionem sposobów na podryw. Kiedy Ted spotyka Robin, mężczyzna jest przekonany, że zakochał się od pierwszego wejrzenia. Przeznaczenie ma jednak inne plany...

Struktura tego serialu jest inna od typowej. Występuje tu wiele powiązań, w każdym odcinku pojawiają się retrospekcje. Często mamy do czynienia z niechronologicznym przedstawieniem zdarzeń. Widz najpierw dowiaduje się, że coś się zdarzyło, natomiast wyjaśnienie, co spowodowało te zdarzenia, następuje później. Z tych względów serial ten nie jest także nagrywany przed publicznością.

Główna obsada serialu „Jak poznałem waszą matkę” składa się z następujących aktorów: Josh Radno, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris i Alyson Hannigan.

Jak Poznałem Waszą Matkę
Tytuł oryginalny

How I Met Your Mother

Gatunek

komedia, romans, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

21 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rx45r
d2rx45r
d2rx45r