Trwa ładowanie...
28-05-2009 12:13

Jack Bauer i jego "24 godziny" w Polsacie - start trzeciej serii

Share
Jack Bauer i jego "24 godziny" w Polsacie - start trzeciej seriiŹródło: Telewizja Polsat
d34g2st

Od 7 czerwca w Telewizji Polsat zobaczymy trzeci dzień z życia Jacka Bauera, bohatera serialu "24 godziny".

Co tydzień w każdą niedzielę o 22:05 Polsat pokaże po dwa odcinki trzeciej serii "24 godzin". Polscy widzowie mogli ten sezon wcześniej oglądać na Canale+ oraz w Czwórce. Polsat najwyraźniej nie docenia potencjału tkwiącego w tym niezwykle popularnym na zachodzie serialu, spychając go do letniej ramówki.

Czym Jack Bauer zajmie się w 3 serii? Trzy lata po poprzednich tragicznych doświadczeniach nowa groźba zawisła nad Ameryką. W Los Angeles znaleziono zwłoki zainfekowane śmiertelnie groźnym wirusem. Agent Jack Bauer (Kiefer Sutherland) z federalnej agencji ds. walki z terroryzmem (CTU) podejrzewa, że to nie przypadek i ma związek z latynoskim bossem narkotykowym - Ramonem Salazarem (Joaquim de Almeida).

d34g2st

Potwierdza to agencja FBI, do której dotarło anonimowe żądanie uwolnienia handlarza - w przeciwnym razie wirus zostanie rozprzestrzeniony i w ciągu tygodnia zginą miliony ludzi. W tym samym czasie, po raz pierwszy od zamachu na swoje życie, do Los Angeles przyjeżdża Prezydent USA, Palmer (Dennis Haysbert)
. Jack obawia się najgorszego. Skrywa też pewien sekret, który go niszczy. Zaczyna się wyścig z czasem...

„24 godziny” to jeden z najbardziej nowatorskich, wciągających i podziwianych dramatów telewizyjnych. Gwiazdor filmowy, Kiefer Sutherland kreuje w nim postać pierwszoplanową – agenta CTU, który walczy z międzynarodowym terroryzmem. Serial wyróżnia wyjątkowa formuła, podkreślona dynamicznym montażem.

Każdy kolejny sezon składa się z 24 odcinków i opowiada o dramatycznych wydarzeniach jednego dnia – w następstwie wyjątkowo groźnego ataku terrorystycznego lub próby zamachu. Następują po sobie nieprzerwanie, nieustannie trzymając w napięciu. Akcja każdego odcinka toczy się w ciągu jednej godziny i wydarzenia rozgrywają się w czasie rzeczywistym - nierzadko jednocześnie i z niezwykłym rozmachem inscenizacyjnym.

Do tej pory w USA pokazano 7 serii tego serialu. Start ósmej zaplanowano na styczeń 2010 roku. W Polsce Czwórka emitowała dotąd cztery serie przygód Bauera, natomiast Canal+ sześć.

d34g2st
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34g2st
d34g2st