Trwa ładowanie...

Jacek Kurski upomina Roberta Janowskiego. "Nie mam zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów"

Informacja o tym, że Robert Janowski od jesieni być może przestanie być prowadzącym programu "Jaka to melodia?" zelektryzowała sporo osób. Głos w sprawie zabrał Jacek Kurski, który twierdzi, że zmiany w programie są niezbędne. Jednocześnie nie zamyka drzwi przed Janowskim.

Jacek Kurski upomina Roberta Janowskiego. "Nie mam zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów"Źródło: PAP
deyaixh
deyaixh

Robert Janowski w rozmowie z "Na Żywo" poinformował, że Telewizja Polska planuje gruntowne zmiany w formule programu "Jaka to melodia?". Również Monika Janowska potwierdziła to, że TVP próbuje dokonać liftingu show bez konsultacji z prowadzącym i resztą ekipy.

- Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta, ani do Media Corporation (poprzedni producent, który podobno już nim nie jest). Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Choć na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił - mówi w rozmowie z WP Teleshow Monika Janowska.

Zobacz też: Dumny Kurski wznosi toast za swoje nowe małżeństwo

Do sprawy odniósł się Jacek Kurski, który powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl, że publiczne komentowanie sprawy przez Janowskiego jest nieprofesjonalne. Zaznaczył również, że choć zaproponował mu dalszą współpracę, nie zamierza prowadzić negocjacji "za pośrednictwem mediów".

deyaixh

– Chcemy aby Robert Janowski był prowadzącym do końca umowy z MC, a nawet dłużej, o ile uzgodnimy warunki współpracy i odnowienia formuły – powiedział portalowi Kurski.

Prezes TVP przyznał też, że formuła programu wymaga pewnych zmian, których oczekują widzowie.

- Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości - dodał Jacek Kurski.

Jak dowiedział się portal, Telewizja Polska zamierza produkować kolejne sezony programu bez udziału firmy Media Corporation. "Jaka to melodia?" jest emitowana na antenie TVP od 1997 r. Przez te wszystkie lata jedynym prowadzącym był Robert Janowski.

deyaixh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deyaixh