Trwa ładowanie...

Jacek Kurski podał wyniki oglądalności meczu Polska-Litwa

Ostatni mecz polskiej reprezentacji przed mundialem był szczęśliwy i dla piłkarzy, i dla fanów, i dla TVP. Jacek Kurski pochwalił się od razu wynikami oglądalności.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Kurski podał wyniki oglądalności meczu Polska-LitwaŹródło: East News, fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
d2vcao4
d2vcao4

Polska rozbiła Litwę w pożegnalnym meczu 4:0. Teraz czas na mundial. Ale zanim widzowie zasiądą przed ekranami telewizorów, by śledzić w Rosji poczynania kadry Nawałki, trzeba podliczyć, ilu z nich obejrzało ostatni mecz Biało-Czerwonych.

O wynikach napisał od razu po meczu Jacek Kurski. Na Twitterze opublikował grafikę i dane o oglądalności.

- Świetny mecz Polska-Litwa, świetna oglądalność, która rosła do 8,243 mln widzów w ostatniej minucie. Średnia meczu 6,310 mln. Dziękujemy – pochwalił się prezes TVP.

Poprzedni mecz Polska-Chile – według informacji publikowanych w mediach społecznościowych przez Kurskiego – oglądało średnio 7,5 mln widzów. Dane te, jak zauważyły wirtualnemedia.pl, są wyższe od tych, które przedstawia Nielsen Audience Measurement. - Od kilku miesięcy podaje nie tylko wyniki badania Nielsen Audience Measurement, lecz także własnego pomiaru (tzw. modelu oglądalności rzeczywistej), opartego na danych od ok. 190 tys. klientów usługi telewizyjnej Netii. Władze TVP przekonują, że to drugie jest zdecydowanie bardziej wiarygodne, bo reprezentatywne dla całego społeczeństwa także pod względem miejsc zamieszkania – zauważyli dziennikarze.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2vcao4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vcao4