Jacek Kurski nie mógł się powstrzymać. Jego żona wstała i zaczęła dziękować

Prezes TVP Jacek Kurski na prapremierze nowego filmu
Prezes TVP Jacek Kurski na prapremierze nowego filmu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.01.2022 22:55, aktual.: 07.02.2022 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na prapremierze filmu "Marusarz. Tatrzański orzeł" w Zakopanem Jackowi Kurskiemu towarzyszyła żona. Kiedy prezes TVP pojawił się na scenie, nie omieszkał pokazać publicznie, ile dla niego znaczy. Zdobył się na zaskakujące słowa.

To, że Jacek Kurski nie widzi świata poza swoją żoną, wiadomo nie od dziś. Wystarczy spojrzeć na jego Twittera. Jej imię pojawia się jako pierwsze w stopce profilu prezesa TVP. Zaraz za nią są dzieci, jego rodzice i Jan Paweł II.

Niedawno mogliśmy ich zobaczyć podczas "Sylwestra Marzeń", gdzie Kurski z żoną przytulali się, całowali i tańczyli przed obiektywami kamer i aparatów. Teraz prezes TVP znów publicznie dał wyraz swej wielkiej miłości.

Do wymownego zdarzenia doszło w Zakopanem, gdzie odbyła się prapremiera nowego filmu TVP zatytułowanego "Marusarz. Tatrzański orzeł".

Na uroczystości pojawił się osobiście prezes TVP wraz z małżonką. Widzowie kanału TVP Info, który był tam z kamerą, mogli zobaczyć, jak Kurscy witani są przez kapelę góralską niczym para prezydencka.

Kiedy Jacek Kurski pojawił się na scenie, ani na chwilę nie zapomniał o ukochanej. Zanim zaczął mówić o filmie i wartościach, jakie ze sobą niesie, zdobył się na zaskakujący gest.

- Dzień doby państwu. Byłbym niesprawiedliwy, gdybym nie wspomniał, że jest ze mną moja małżonka, która specjalnie z Warszawy przyjechała z państwem zobaczyć ten film - zwrócił się do widowni prezes TVP. - Powitajmy ją.

Na te słowa z sali dało się usłyszeć nieśmiałe oklaski, a sama żona Jacka Kurskiego wstała i zaczęła za nie wylewnie dziękować.

Podczas spotkania z publicznością Jacek Kurski nie krył dumy z najnowszego filmu wyprodukowanego przez TVP.

- Kino tożsamościowe. Wielkie kino patriotyczne, ale i to pewnego stopnia kino akcji. Film, który wypełnia lukę - obok innych na szczęście filmów, które powstają - opowiadania o wielkich polskich bohaterach - podkreślił prezes TVP.

Produkcja w reżyserii Marka Bukowskiego przybliża niezwykły życiorys skoczka narciarskiego, dwuboisty, alpejczyka i czterokrotnego olimpijczyka Stanisława Marusarza.

Film "Marusarz. Tatrzański orzeł" zostanie pokazany w TVP1 w najbliższą niedzielę o 18:20 po konkursie skoków Pucharu Świata.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (253)
Zobacz także