Trwa ładowanie...
d53vufy

Izabella Krzan to magnes na pijanych natrętów. Zdradziła, jak podrywają

Piękna, młoda, zdolna i seksowna. Izabella Krzan nie ma na co narzekać? Nie do końca. Jej wdzięki działają jak magnes na pijanych mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Krzan ma 183 cm wzrostu. Ale nikogo to nie onieśmiela
Izabella Krzan ma 183 cm wzrostu. Ale nikogo to nie onieśmiela (ONS.pl)
d53vufy

24-letnia Izabella Krzan 3 lata temu wygrała wybory Miss Polonia. Od tamtego czasu jej życie zmieniło się diametralnie. Występuje w "Kole Fortuny" i "Czarze par", a jej Instagrama śledzi już bez mała 150 tys. fanów.

Ale popularność i wyjątkowa uroda mają też ciemną stronę, o której Krzan opowiedziała ostatnio w "Fakcie". Okazuje się, że nie może opędzić się pijanych panów.

- Na imprezach faceci próbują mnie poderwać - zwierza się Iza, która dodaje, niestety panowie robią się odważniejsi dopiero po kilku głębszych. - Ja w sumie się cieszę, chociaż wolałabym, żeby tę barierę przełamywać bez alkoholu.

d53vufy

ZOBACZ TEŻ: Krzan ogłasza, że już nie szuka miłości. "Skupiam się na pracy!"

Krzan zdradziła też, jak wygląda taki statystyczny podryw.

- Podchodzi do mnie mężczyzna, któremu Bozia nie dała aż takiego wzrostu i który sięga mi do szyi. Patrzy mi w oczy i mówi: "Chyba ten wzrost przeszkadza innym facetom, prawda?". Ja odpowiadam, że owszem. I wtedy on: "Mi nie przeszkadza" - dodaje rozbawiona "miska".

d53vufy

Podziel się opinią

Share
d53vufy
d53vufy