Trwa ładowanie...

"Czar Par": w odcinku walczyło 7 par. Były tańce i zabawna kompromitacja

W kolejnym odcinku programu "Czar Par" gościem specjalnym był Stefano Terrazzino, który przygotował dla pań taneczne zadanie. Wcześniej jedna z uczestniczek przyznała, że skompromitowała się na oczach Polaków, ale dzięki temu zdobyła kolejny punkt.

"Czar Par": w odcinku walczyło 7 par. Były tańce i zabawna kompromitacjaŹródło: stopklatka/TVP2
d28rs1k

Na wejściu Stefano Terrazzino pokazał, że jest nie tylko znakomitym tancerzem, ale także utalentowanym piosenkarzem. Zaśpiewał utwór po włosku, a towarzyszyły mu tajemnicze postacie w strojach z serialu "Dom z papieru" Netfliksa. Okazało się, że pod maskami kryją się uczestniczki "Czaru Par".

Pierwsza runda – drzwi (nie)zgody

Pierwsze zadanie wywołało dużo uśmiechu, ale i frustracji. "Idiota. No ja się z nim rozwiodę" – słychać było narzekania jednej z uczestniczek. Panie i panowie stali po dwóch stronach ściany z siedmioma drzwiami. Po usłyszanym pytaniu, np. "Co jest najmocniejszym spoiwem waszego związku?", musieli się ustawić pod tymi samymi drzwiami z odpowiedzią (miłość, kredyt, seks itp.). Największy śmiech wywołało pytanie o przedmiot, który małżonkowie sobie podbierają. Jedna z pań przyznała się do używania… szczoteczki do zębów męża. Kompromitacja na oczach widzów opłaciła się, bo jej ukochany odpowiedział tak samo i zdobyli punkt.

"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa stopklatka/TVP2
"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa Źródło: stopklatka/TVP2

Druga runda – rowery i blendery

Druga runda miała charakter kulinarno-sportowy. Pary musiały bowiem przygotować najlepszy koktajl na świecie z samodzielnie wybranych składników. Haczyk polegał na tym, że blendery były przymocowane do rowerów stacjonarnych i trzeba je było zasilać siłą mięśni. Jurorzy nie byli jednomyślni i tylko Marcin Hakiel i Stefano Terrazzino wybrali sok tej samej pary.

"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa stopklatka/TVP2
"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa Źródło: stopklatka/TVP2

Trzecia runda – taniec ze Stefano

Do kolejnej rundy niezbędny był gość specjalny. Stefano Terrazzino musiał bowiem nauczyć każdą z pań kilku kroków tanecznych w zupełnie innym stylu. Zadaniem mężów było odgadnięcie, jaki taniec przedstawia każda z uczestniczek. Trudność polegała nie tylko na tym, że wszystko odbyło się bez wcześniejszych prób. Ale także dlatego, że panie tańczyły bez muzyki. Konkurencja okazała się bardzo emocjonująca i zmysłowa. Panie były zachwycone możliwością zatańczenia ze Stefano, a niektórzy panowie przyznali się do lekkiej zazdrości.

Czwarta runda – siła, szybkość i wola walki

W kolejnym zadaniu na uczestników czekał długi dmuchany tor przeszkód. Pary musiały razem dotrzeć do mety, a następnie wrócić i równocześnie wcisnąć przycisk zatrzymujący stoper. To, co dla dzieci jest wymarzoną zabawą, dla większości uczestników "Czaru Par" było męczącym zadaniem. Warto było się jednak spocić, bo najszybsza para zdobyła aż 7 punktów.

Obejrzyj: Izabella Krzan: "Mam kiepską pamięć i trudno było mi zapamiętać imiona wszystkich uczestników "Czaru par""

Czar Par – dogrywka

Po czterech rundach zwycięzcami okazali się Piotr i Beata Wójcikowie (para nr 4). Najgorzej poradzili sobie Kalina i Jarek oraz Amelia i Piotr, którzy musieli zmierzyć się w dogrywce. Dołączyli do nich Katarzyna i Krzysztof oraz Ilona i Marek.

d28rs1k

Dogrywka zaczęła się od rysunkowych kalamburów i zgadywania tytułów filmów, przysłów itp. Trzeba było odgadnąć jak najwięcej haseł przed upływem dwóch minut.

"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa stopklatka/TVP2
"Czar Par" to rywalizacja, śmiech i zabawa Źródło: stopklatka/TVP2

Na potrzeby finałowego zadania zbudowano w studiu tory przeszkód dla zdalnie sterowanych samochodzików. Pary ścigały się do mety, ale oczywiście było też utrudnienie. Najpierw trasę pokonywały żony, a panowie mogli się przyglądać i zapamiętywać kolejne odcinki. Bo to oni przejmowali później stery i prowadzili auto z zamkniętymi oczami.

Najgorzej z tym zadaniem poradziła sobie najstarsza para, Ilona i Marek, których nie zobaczymy w kolejnym odcinku "Czaru Par".

d28rs1k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28rs1k