Izabella Krzan przekazała na wizji dobrą nowinę. Jej mama zostanie babcią!

Izabella Krzan wyznała na antenie, że jej rodzina niebawem się powiększy. Tym razem to jednak nie zasługa prezenterki
Izabella Krzan wyznała na antenie, że jej rodzina niebawem się powiększy. Tym razem to jednak nie zasługa prezenterki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

29.12.2021 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan zaskoczyła w "Pytaniu na śniadanie" osobistym wyznaniem. Zdradziła widzom, że jej mama zostanie niebawem babcią. Tym razem nie jest to jednak zasługa prezenterki TVP.

W środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" z widzami spotkał się Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Ta ostatnia pojawiła się także w kąciku plotkarskim, który jest stałym punktem porannego programu. Prezenterzy chętnie komentują w nim doniesienia z życia gwiazd, a bywa i tak, że poruszane w nim tematy zachęcają ich do wyznań na ekranie.

Tak było i tym razem. Przy zapowiedzi kolejnego sezonu "The Voice of senior" i ubolewaniach jego nowej jurorki, Maryli Rodowicz, na brak wnuków, Izabella Krzan została zapytana o to, czy i ona nie słyszy w tej kwestii ponagleń ze strony rodziny. Prezenterka wybrnęła z tego pytania po mistrzowsku.

Izabella Krzan nieoczekiwanie wyznała na antenie, że jej rodzina lada moment się powiększy, a jej mama zostanie babcią. Choć tym razem to jeszcze nie zasługa prezenterki.

- Słuchaj, mama prawdopodobnie zostanie dzisiaj babcią mojego brata dziecka. Ale nie mów nikomu... - wypaliła na antenie Izabella Krzan.

Przypomnijmy, że brat gwiazdy TVP, Grzegorz, jest od niej starszy od osiem lat. W jednym z ostatnich wywiadów Krzan podkreślała, że łączy ich silna więź.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także