Mieszkanie Krzan robi wrażenie. Gwiazda TVP nie boi się go pokazywać

Jak mieszka Izabella Krzan? Wielokrotnie pokazała to na Instagramie
Jak mieszka Izabella Krzan? Wielokrotnie pokazała to na Instagramie
Źródło zdjęć: © AKPA

18.02.2021 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Krzan od lat mieszka w Warszawie. Choć na Instagramie woli pokazywać głównie siebie, wielokrotnie odsłoniła przed fanami też to, jak mieszka.

Izabella Krzan wyrasta dziś na jedną z gwiazd młodego pokolenia w TVP. To właśnie ją szefostwo "Pytania na śniadanie" wytypowało na zastępstwo po Marzenie Rogalskiej, która we wtorek poinformowała o swoim odejściu z Telewizji Polskiej. Zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Polki zadebiutowała w roli prowadzącej śniadaniowy program w środę. Wiele wskazuje na to, że na dobre zajmie miejsce Rogalskiej, która z coraz większym trudem odnajdywała się w prorządowej stacji. Na taką okazję pochodząca z Olsztyna Krzan czekała od lat. Na podbój stolicy wyjechała z dwoma regionalnymi tytułami - miss i wicemiss, a także z zamiarem studiów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, które ukończyła zresztą z tytułem licencjata. Karierę w show-biznesie zdecydowanie otworzyła jej wygrana w ogólnopolskim konkursie piękności w 2016 roku. Teraz, po kilku latach, gdy w TVP była głównie ozdobą, doczekała się swoich 5 minut.

Póki co jednak Izabelli Krzan daleko do gwiazdorzenia. Nowa telewizyjna partnerka Tomasza Kammela (chociażby w porównaniu do niego) mieszka dość skromnie. Choć na Instagramie skupia się głównie na tym, by pokazać swój perfekcyjny wygląd, od czasu do czasu pokazuje też wnętrze swojego mieszkania.

Nie znajdziemy tam wyrafinowanych rozwiązań czy awangardowego wystroju. Mieszkanie 26-letniej prezenterki TVP jest dość przeciętne, urządzone zgodnie z panującymi od wielu lat trendami na biel i szarości. W części dziennej i kuchni dominują więc proste białe meble na wysoki połysk.

Podobnie jest w salonie, który ożywia nieco zieleń imponujących okazów roślin. Jak w większości polskich mieszkań także u Izabelli Krzan znajdziemy kultowe modele mebli szwedzkiego producenta, jak ten widoczny na zdjęciu poniżej podręczny stolik.

Zdecydowanie jednym z ulubionych mebli Izabelli Krzan jest obszerny, wygodny fotel, na którym wypoczywa zarówno w mieszkaniu, jak i na balkonie.

Sypiania prezenterki TVP ma zdecydowanie bardziej kobiecy charakter. Choć i tu bazowym kolorem jest przede wszystkim biel (dominuje w przypadku mebli), to łączy się w tym pomieszczeniu nie tylko z szarością, ale i odcieniami przygaszonego różu. Ten ostatni dominuje w przypadku dodatków - poduszek, czy narzut.

Wiedzieliście, że właśnie tak mieszka Izabella Krzan? A może spodziewaliście się bardziej wyrazistego wnętrza?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (58)
Zobacz także