Trwa ładowanie...

Izabela Zalewska: Zwyciężczyni "Szansy na sukces" zaśpiewa w Opolu

Widzowie Dwójki poprzez głosowanie sms wyłonili zwyciężczynię popularnego muzycznego show. Laureatka programu zaśpiewa na 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Share
Izabela Zalewska: Zwyciężczyni "Szansy na sukces" zaśpiewa w OpoluŹródło: Fot. Jan Bogacz/TVP
d2lnb1n

W wielkim finale "Szansy na sukces Opole 2020” zmierzyli się zwycięzcy wszystkich 11 odcinków programu. Każdy z nich zaśpiewał piosenkę w duecie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Następnie na podstawie głosowania sms wyłoniono finałową trójkę. W II części programu finaliści zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha.

Ostatecznie na podstawie sumy głosów telewidzów zwyciężyła Izabela Zalewska, która w ścisłym finale wykonała utwór "Jeszcze się tam żagiel bieli” z repertuaru Alicji Majewskiej.

Fot. Jan Bogacz/TVP
Źródło: Fot. Jan Bogacz/TVP

Izabela Zalewska ma 25 lat, pochodzi z miejscowości Marzenin (k. Wrześni), mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a studia magisterskie ukończyła na Akademii Muzycznej w Poznaniu ze specjalizacją w dziedzinie dyrygentury chóralnej. Dziś pracuje tam jako asystent, jest dyrygentem chóru i nauczycielką śpiewu. Dzięki zwycięstwu w finale Izabela wystąpi w konkursie Debiuty podczas 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

d2lnb1n

W wielkim finale gościnnie wystąpiła Viki Gabor, zwyciężczyni finału "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”, która piosenką "Superhero” wyśpiewała całej Polsce wygraną na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Viki Gabor w "Szansie na sukces” wygrała odcinek z udziałem zespołu "Blue Cafe”.

Tym razem role się zamieniły – zawsze to uczestnicy "Szansy na sukces” wykonują utwory gwiazd, tym razem stało się odwrotnie i zespół "Blue Cafe” razem z Viki wspólnie wykonał jej utwór.

d2lnb1n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lnb1n
d2lnb1n