Trwa ładowanie...

Izabela Trojanowska wystąpiłaby w Opolu nawet za darmo? "Dla mnie to zawsze zaszczyt"

Izabela Trojanowska przed laty zachwyciła publiczność festiwalu w Opolu piosenką "Wszystko, czego dziś chcę". Najwyraźniej odkąd wróciła do śpiewania, chce znów porwać tłumy widzów, ale z nowym repertuarem. Gotowa jest wystąpić nawet dla samej satysfakcji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Izabela Trojanowska wystąpiłaby w Opolu nawet za darmo? "Dla mnie to zawsze zaszczyt"Źródło: WP.PL
d1iajci
d1iajci

Dyskusje na temat tegorocznego festiwalu w Opolu wciąż nie cichną. Obecnie największą zagadką jest to, kto wystąpi, a TVP kompletuje listę artystów. Chęć udziału wyraziła już Izabela Trojanowska. – Nawet gdyby występ w Opolu miał mi się nie zwrócić, to myślę, że okazja do zaśpiewania tam zdarza się tylko raz w roku. Nie wszyscy dostają taką propozycję, dla mnie to jest zawsze zaszczyt – powiedziała "Faktowi".

Finanse w przypadku festiwalu w Opolu nie mają dla niego znaczenia. Co więcej, wyznała, że wystąpiłaby nawet za darmo, jeśli panowałaby miła atmosfera, a artyści nie byliby sortowani.

- Najważniejszy jest przyjemny, muzyczny klimat. Taki w którym możemy skupić się tylko na tym, by jak najlepiej wystąpić przed publicznością – dodała.

Zaproszenie Izabeli Trojanowskiej do Opola nie jest wcale takie nieprawdopodobne. Aktorka i wokalistka miała wystąpić w tym roku na festiwalowej scenie z piosenką "Na skos" podczas koncertu Premier. Miała też pojawić się w koncercie finałowym z muzyką taneczną. Festiwal jednak, w związku z aferą, jaka się wokół niego wytworzyła, nie odbył się w pierwotnym terminie. TVP ostatecznie doszła do porozumienia z Opolem i impreza ma się odbyć 15-17 września. Lista występujących gwiazd na razie nie jest znana, ale artystka czeka na propozycję ze strony stacji. Chcielibyście zobaczyć Izabelę Trojanowską w Opolu?

Zobacz także: Izabela Trojanowska nagrała teledysk z Tomaszem Karolakiem

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1iajci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iajci