Trwa ładowanie...
ycipk-1g8e7a

Iza Zwierzyńska pokazała synka. Fanki oszalały na punkcie uroczego malucha

Serialowa Iwona Pyrka zaledwie tydzień temu została po raz pierwszy mamą. Aktorka dopiero poznaje uroki macierzyństwa, a swoim szczęściem postanowiła pochwalić się na Instagramie. Reakcja jej fanów przerosła wszelkie oczekiwania. Zdjęcie z synkiem Frankiem rozczuliło internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iza Zwierzyńska z partnerem
Iza Zwierzyńska z partnerem (Materiały prasowe)
ycipk-1g8e7a

7 września Izabela Zwierzyńska i jej partner Stanisław Gliniewicz powitali na świecie Franciszka. Jak zdradziła gwiazda, chłopiec uzyskał 10 punktów w skali Apgar, waży 3400 g i mierzy 54 cm. Szczęśliwa mama jest już w domu z synkiem. Jakiś czas temu pokazała, jak wygląda pokój malucha. Teraz postanowiła opublikować zdjęcie z Frankiem.

Co ciekawe, w ten sposób Zwierzyńska zakomunikowała też swoim fanom, że wraz z ukochanym obchodzą 4 rocznicę. Internauki poświęciły jednak całą uwagę małemu Frankowi, który otrzymał ponad 10 tys. polubień i tysiące zachwyconych komentarzy.

ycipk-1g8e7a

Nie da się ukryć, że obecny czas jest dla młodej aktorki bardzo intensywny. Co prawda chwilowo zniknęła z "Barw szczęścia", ale za to z powodzeniem prowadzi autorski cykl w "Pytaniu na śniadanie", skierowany do przyszłych mam. Najbliższe miesiące poświęci przede wszystkim opiece nad synkiem, ale już w przyszłym roku czeka ją przeprowadzka do Anglii. Zacznie tam naukę w londyńskiej Royal Academy of Dramatic Art.

Iza Zwierzyńska Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-1g8e7a

ZOBACZ TAKŻE: Izabela Zwierzyńska zdradziła płeć dziecka! "To będzie Franek!"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1g8e7a

ycipk-1g8e7a
ycipk-1g8e7a