Iwona Pavlović wbiła jej szpilę. Pisarek odpowiada

Karolina Pisarek odpowiada Iwonie Pavlović
Karolina Pisarek odpowiada Iwonie Pavlović
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
oprac. KBS

27.09.2022 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Karolina Pisarek usłyszała kąśliwą uwagę od Ilony Pavlović. Teraz odpowiedziała na jej słowa.

Karolina Pisarek dzięki programowi "Top Model" wybiła się w modelingu i od kilku lat świetnie sobie radzi, biorąc udział w kampaniach, pokazach i sesjach zdjęciowych. Do tego niedawno wyszła za mąż, mieszka w pięknym domu, a swoim szczęściem chwali się na Instagramie. Teraz bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami", ale na początku września okazało się, że ma problemy zdrowotne.

Pisarek nie jest najlepsza na parkiecie, ale się nie poddaje i nie ukrywa, że marzy o tym, by dostać najwyższe noty od jurorów. W ostatnim odcinku wraz z Michałem Bartkiewiczem wykonała swinga, za którego otrzymali 28 punktów.

Michał Malitowski komplementował taniec pary, ale Iwona Pavlović nie podzielała jego zdania: - Aż tak bardzo bym nie była zachwycona tym swingiem, bo Michał swingował, a tobie się wydawało, że swingujesz Karolinko, ale bogatemu to się i byk ocieli. Wszystko w rękach widzów – powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W rozmowie z Party.pl Pisarek odpowiedziała na uwagę jurorki: - Uważam, że Pani Iwona miała na myśli "bogata w doświadczenia", przynajmniej ja chcę tak myśleć i kropka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także