Trwa ładowanie...

Ilu widzów oglądało "Belle Epoque" i "Idola"? Premiery przyciągnęły tłumy przed ekrany

Nie da się ukryć, widzowie byli ciekawi nowego kostiumowego serialu TVN i odświeżonej edycji "Idola". Ile osób zgromadziły przed ekranami telewizyjne hity?

Share
Ilu widzów oglądało "Belle Epoque" i "Idola"? Premiery przyciągnęły tłumy przed ekrany
Źródło: TVN/x-news
d1wofm8

Wyczekiwany serial TVN miał premierę 5 lutego o 21.30. Jak się okazało, szeroko zakrojona promocja przyniosła skutek. Pierwszy odcinek oglądało 2,9 mln osób, wynika z danych Nielsen Audience Measurement. To wystarczyło, by nowa produkcja w czasie emisji zapewniła stacji pozycję lidera oglądalności.

"Belle Epoque" to kostiumowy serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w 1905 roku, w okresie tzw. pięknej epoki. Akcja serialu zaczyna się w momencie, kiedy główny bohater Jan Edigey-Korycki (w tej roli Paweł Małaszyński) wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwikłać zagadkę zabójstwa matki. U jego boku możemy oglądać m.in. Eryka Lubosa, Magdalenę Cielecką i Weronikę Rosati. Kolejne odcinki TVN będzie emitować w środy o 21.30. O premierze pisaliśmy tutaj.

d1wofm8

Tymczasem niegorzej poradził sobie "Idol", który po 12 latach wrócił na antenę. Pierwszy odcinek muzycznego talent show Polsatu zgromadził 2,1 mln widzów. Piątą edycję programu prowadzi Maciej Rock, a w jury zasiadają: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program można oglądać w środy o godz. 20.00.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: "Belle epoque": Eryk Lubos o charakterze swojego bohatera

d1wofm8

Podziel się opinią

Share
d1wofm8
d1wofm8