Trwa ładowanie...
d10b54b

Ilu widzów oglądało "Belle Epoque" i "Idola"? Premiery przyciągnęły tłumy przed ekrany

Nie da się ukryć, widzowie byli ciekawi nowego kostiumowego serialu TVN i odświeżonej edycji "Idola". Ile osób zgromadziły przed ekranami telewizyjne hity?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilu widzów oglądało "Belle Epoque" i "Idola"? Premiery przyciągnęły tłumy przed ekrany
(TVN/x-news)
d10b54b

Wyczekiwany serial TVN miał premierę 5 lutego o 21.30. Jak się okazało, szeroko zakrojona promocja przyniosła skutek. Pierwszy odcinek oglądało 2,9 mln osób, wynika z danych Nielsen Audience Measurement. To wystarczyło, by nowa produkcja w czasie emisji zapewniła stacji pozycję lidera oglądalności.

"Belle Epoque" to kostiumowy serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w 1905 roku, w okresie tzw. pięknej epoki. Akcja serialu zaczyna się w momencie, kiedy główny bohater Jan Edigey-Korycki (w tej roli Paweł Małaszyński) wraca do rodzinnego Krakowa, by rozwikłać zagadkę zabójstwa matki. U jego boku możemy oglądać m.in. Eryka Lubosa, Magdalenę Cielecką i Weronikę Rosati. Kolejne odcinki TVN będzie emitować w środy o 21.30. O premierze pisaliśmy tutaj.

Tymczasem niegorzej poradził sobie "Idol", który po 12 latach wrócił na antenę. Pierwszy odcinek muzycznego talent show Polsatu zgromadził 2,1 mln widzów. Piątą edycję programu prowadzi Maciej Rock, a w jury zasiadają: Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program można oglądać w środy o godz. 20.00.

   ONS.pl
(ONS.pl)

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d10b54b

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: "Belle epoque": Eryk Lubos o charakterze swojego bohatera

d10b54b

Podziel się opinią

Share
d10b54b
d10b54b