Igor Sokołowski zdementował doniesienia Ministerstwa Finansów. "W Polsat News nie ma takiego cyklu"

Igor Sokołowski zdementował informacje Ministerstwa Finansów
Igor Sokołowski zdementował informacje Ministerstwa Finansów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe, Twitter.com

24.01.2022 22:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Igor Sokołowski zdementował na Twitterze komunikat Ministerstwa Finansów, wedle którego miał prowadzić cykl o Polskim Ładzie. "Warto rozmawiać. O Polskim Ładzie też. Ale nie prowadziłem rozmowy" - pisze Sokołowski.

W niedzielę Ministerstwo Finansów ogłosiło, że w ramach współpracy z Polsat News widzowie zobaczą w paśmie porannym rozmowy szczegółowo tłumaczące, o co chodzi w Polskim Ładzie. Jako prowadzącego wskazano Igora Sokołowskiego.

Pierwszy odcinek cyklu miał dotyczyć formularza PIT-2. Zapowiedź pojawiła się na oficjalnym Twitterze ministerstwa. Jednak w poniedziałek informację o swoim udziale w programie zdementował Igor Sokołowski. Dziennikarz też odniósł się do sprawy na Twitterze.

"Warto rozmawiać. O Polskim Ładzie też. Ale nie prowadziłem rozmowy, o której pisało Ministerstwo Finansów, a w Polsat News nie ma takiego cyklu. Dobrego dnia" - czytamy na profilu Sokołowskiego.

Zapowiedź programu, który miał być emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 9, zniknęła z profilu Ministerstwa Finansów. Ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Screen tweeta pojawił się m.in. na Instagramie Make Life Harder.

Screen z profilu Make Life Harder
Screen z profilu Make Life Harder © Instagram.com

Igor Sokołowski dołączył do redakcji Polsat News w czerwcu 2021 r. Przedtem pracował w TVN24, gdzie prowadził "Dzień po dniu", "Dzień na żywo" oraz "Koronawirus Konkret24". Do stacji wrócił w styczniu 2018 r. po trzyletniej przerwie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (90)
Zobacz także