Trwa ładowanie...
d3t35hh

Ida Nowakowska rozpłakała się na planie "The Voice Kids" na wspomnienie zmarłego ojca

Ida Nowakowska wspiera uczestników programu "The Voice Kids". Z jedną z młodocianych wokalistek łączy ją podobny los - obie straciły ojców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska rozpłakała się na planie "The Voice Kids".
Ida Nowakowska rozpłakała się na planie "The Voice Kids". (ONS.pl)
d3t35hh

Trzecia edycja "The Voice Kids" rusza pełną parą. Na antenie TVP2 emitowane są odcinki Przesłuchań w Ciemno, podczas których widzowie poznają nowych uczestników programu. Jedną z nich jest Anastazja Maciąg, której historia poruszyła Idę Nowakowską do łez.

Nastolatka wcześnie straciła ojca. - Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę(...) Tata patrzy z góry i obserwuje, ale tutaj go nie ma - wyznała Anastazja na planie programu.

Choć dziewczyna była dzielna i starała się nie rozkleić przed kamerami, słowa prowadzącej doprowadziły ją do łez.

d3t35hh

Zobacz: "The Voice Kids". Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez

- Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że nie ma tej osoby z tobą, ale jest gdzieś tam na górze, która non stop cię wspiera - powiedziała Ida Nowakowska.

Obie panie nie powstrzymały się od płaczu. Ida Nowakowska zwróciła uwagę na wyjątkową więź dziewczynki z matką. - Bo to tak jest, że w takich momentach, że jeszcze bardziej człowiek się zbliża do swojej mamy - dodała.

Ojcem prezenterki był pisarz i scenarzysta Marek Nowakowski. Zmarł w 2014 r.

Najnowszy odcinek "The Voice Kids" pojawi się na antenie TVP2 w sobotę 11 stycznia o godz. 20.05.

d3t35hh

Podziel się opinią

Share

d3t35hh

d3t35hh