Ida Nowakowska rozpłakała się na planie "The Voice Kids" na wspomnienie zmarłego ojca

Ida Nowakowska rozpłakała się na planie "The Voice Kids" na wspomnienie zmarłego ojca
Źródło zdjęć: © ONS.pl

10.01.2020 09:35, aktual.: 10.01.2020 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska wspiera uczestników programu "The Voice Kids". Z jedną z młodocianych wokalistek łączy ją podobny los - obie straciły ojców.

Trzecia edycja "The Voice Kids" rusza pełną parą. Na antenie TVP2 emitowane są odcinki Przesłuchań w Ciemno, podczas których widzowie poznają nowych uczestników programu. Jedną z nich jest Anastazja Maciąg, której historia poruszyła Idę Nowakowską do łez.

Nastolatka wcześnie straciła ojca. - Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę(...) Tata patrzy z góry i obserwuje, ale tutaj go nie ma - wyznała Anastazja na planie programu.

Choć dziewczyna była dzielna i starała się nie rozkleić przed kamerami, słowa prowadzącej doprowadziły ją do łez.

- Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że nie ma tej osoby z tobą, ale jest gdzieś tam na górze, która non stop cię wspiera - powiedziała Ida Nowakowska.

Obie panie nie powstrzymały się od płaczu. Ida Nowakowska zwróciła uwagę na wyjątkową więź dziewczynki z matką. - Bo to tak jest, że w takich momentach, że jeszcze bardziej człowiek się zbliża do swojej mamy - dodała.

Najnowszy odcinek "The Voice Kids" pojawi się na antenie TVP2 w sobotę 11 stycznia o godz. 20.05.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także