Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

Już 17 maja w "Pytaniu na śniadanie" zadebiutuje nowa prowadząca. Łukasz Nowicki poprowadzi program śniadaniowy z Idą Nowakowską.

Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"Źródło: Materiały prasowe
d2gejaa
d2gejaa

Ida Nowakowska zaczynała swoją karierę w TVN-ie. Wystąpiła wówczas w pierwszej edycji programu "You Can Dance". Osiem edycji później zasiadła w tym samym show jako jurorka. Później tancerka na chwilę zniknęła i zajęła się działaniami niezwiązanymi z mediami.

Po czasie powróciła, ale już do innej stacji. W Telewizji Polskiej zaczęła prowadzić wraz z Marceliną Zawadzką "Bake off - Ale ciacho!" i "Bake off junior". Ostatnio widzowie mogli poznać Idę Nowakowską z innej strony w "Dance, Dance, Dance". Okazało się, że gwiazda była bardzo wymagająca wobec uczestników tanecznego show.

Teraz stacja dała Idzie kolejną szansę. 17 maja zadebiutuje w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". To pierwsze takie doświadczenie Nowakowskiej. Warto jednak dodać, że jej przyjaciółka, Marcelina Zawadzka, również zaczynała prowadzić program śniadaniowy bez doświadczenia. Obecnie jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących.

Energia i optymizm Idy Nowakowskiej z pewnością przydadzą się w porannym programie. Tancerka jest niezwykle profesjonalna i ambitna. Do nowego zadania podchodzi bardzo odpowiedzialnie. Jak sobie poradzi na wizji? Przekonamy się już w najbliższy piątek. Będziecie oglądać?

d2gejaa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gejaa