Trwa ładowanie...
d2335ce

Ida Nowakowska komentuje wpadkę z "Pytania na śniadanie"

- To zupełnie nie moja wina - mówi Ida Nowakowska na kilka dni po dość głośnej wpadce, jaka zdarzyła się w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka popełniła błąd, zrobiło się niezręcznie. Nowakowska wyjaśnia, dlaczego tak się stało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska przeprosiła za wpadkę na wizji
Ida Nowakowska przeprosiła za wpadkę na wizji (ONS.pl)
d2335ce

Tak to z programami na żywo już jest, że wpadki się zdarzają. Czasem drobne, a czasem takie, o których potem głośno jest w sieci. O niezręcznej sytuacji, której bohaterką stała się z Ida Nowakowska, było głośno w internecie. Słusznie? Ida skomentowała to w rozmowie z Interią.

Zobacz: "The Voice Kids". Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez

Przypomnijmy: Ida poprowadziła piątkowe (21 lutego) wydanie programu. Jednym z tematów były pierwsze tygodnie macierzyństwa. Do rozmowy zaproszono trzy panie: ginekolog Magdalena Grochecką, mamę Magdalenę Tereszczuk oraz blogerkę i mamę Annę Szczypczyńską. W pewnym momencie Nowakowska przeczytała obszerny wpis z Instagrama dotyczący trudów macierzyństwa, którego według niej, autorką była siedząca na kanapie przed nią blogerka.

d2335ce

-Tylko to nie mój wpis - powiedziała nieśmiało Anna Szczypczyńska. To samo odpowiedziała chwilę później druga z zaproszonych pań.

Atmosfera zrobiła się dość ciężka. Nowakowska tłumaczyła, że "taką dostali informację". Tym samym przyznała, że redaktorzy przygotowujący temat namieszali.

- To zupełnie nie moja wina. Takie rzeczy się zdarzają. Program jest przygotowywany przez cały zestaw redaktorów. Nie chcę zwalać winy na nikogo, bo jestem im wdzięczna, że zajmują się tym wszystkim - komentuje teraz Nowakowska.

- Dostałam polecenie "na ucho", przeczytaj wpis pani z bloga, który był też w scenariuszu. Więc po prostu go przeczytałam i okazało się, że to nie był wpis tej pani. Informacja taka była także w dokumentacji, czyli była błędna od samego początku - przyznaje, punktując tym samym kolegów pracujących za kulisami programu.

d2335ce

W rozmowie z Interią Ida dodała jeszcze, że może tylko przeprosić.

- Akurat wpis był dotyczący tego zagadnienia, o którym rozmawialiśmy, więc nie było to jakieś wielkie faus pax, takie rzeczy się zdarzają. Trudno mi się do tego wręcz odnosić, bo to było coś tak małego - mówi.

I faktycznie - tu ma rację.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Ewelina Lisowska w bikini. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d2335ce

Podziel się opinią

Share

d2335ce

d2335ce