Trwa ładowanie...
d49lwom

"House of Cards": wymowny post twórców serialu na Facebooku. Nawiązali do protestów w Polsce

Na oficjalnym fanpage'u serialu "House of Cards" pojawił się tajemniczy wpis w języku polskim. Twórcy produkcji nawiązali w nim do fali protestów, jakie odbyły się w ostatnich dniach na terenie naszego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

House of Cards
House of Cards (Forum, Fot: PLANET PHOTOS)
d49lwom

"Gdy jesteśmy blisko władzy, wydaje nam się, że należy do nas" - taki post pojawił się w poniedziałkowy wieczór na fanpage'u popularnego serialu politycznego "House of Cards". Fani produkcji z Polski od razu zorientowali się, że wpis ma związek z protestami wobec wprowadzenia przez rząd zmian w systemie sądownictwa, które w ostatnich dniach przetoczyły się przez ulice największych miast naszego kraju.

   Facebook.com
(Facebook.com)

To nie pierwszy komentarz twórców "House of Cards" na temat obecnego kryzysu politycznego w Polsce. W piątek 21 lipca scenarzysta serialu Beau Willmon opublikował na swoim Twitterze kilka zdjęć z odbywających się protestów, które dodatkowo podsumował następującym komentarzem:

d49lwom

- Polska pokazuje nam właśnie jak to się robi. Tak zwykli obywatele stają przeciwko autorytarnemu reżimowi.

Pod facebookowym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci m.in. dziękowali w nich za gest solidarności.

Administratorzy fanpage'a włączyli we wspomnianym poście opcję geotargetowania. Z tego względu wpis nie był widoczny w innych krajach.

d49lwom
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49lwom

Podziel się opinią

Share
d49lwom
d49lwom