Rozrywka"Hotel Paradise". Widzowie wściekli na produkcję za usunięcie uczestniczki

"Hotel Paradise". Widzowie wściekli na produkcję za usunięcie uczestniczki

Karolina pożegnała się z programem "Hotel Paradise"
Karolina pożegnała się z programem "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

08.04.2022 14:53, aktual.: 08.04.2022 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" z programem musiała pożegnać się Karolina. Widzowie mają żal do produkcji, że pozbyła się uczestniczki w nieuczciwy sposób.

W nowym odcinku "Hotelu Paradise" znów nie zabrakło emocji. Zaczęło się od konkurencji, którą przegrała Karolina. Z tego powodu jej obecny partner Kasper poszedł na randkę z nową piękną uczestniczką Nikolą. Pod koniec randki Kasper dostał list, z którego dowiedział się, że Nikola jest jego nową partnerką, a tym samym Karolina musi opuścić hotel. Kasper, któremu dobrze układało się z Karoliną, wyraźnie posmutniał.

Karolina o wszystkim dowiedziała się wieczorem. Odchodząc, powiedziała: – Dopiero z Kasprem byłam naprawdę sobą […]. Kieruj się sercem.

Odejście Karoliny zasmuciło wszystkich uczestników. Ale nie tylko oni mieli nadąsane miny.

Również widzowie w komentarzach dali upust emocjom: "Nie przepadam za Karoliną, ale zdecydowanie nie powinna odpaść w ten sposób", "Niby program o miłości i relacjach - i wyrzuca się osobę, która jakąś tam relację buduje", "Koszmarna zagrywka ze strony producentów programu. Rozumiem Rajskie Rozdanie, ale to było okrutne. Bardzo niefajne!", "Co to ma znaczyć?".

Ale byli też tacy, którzy zauważyli, że w "Hotelu Paradise" zdarzają się powroty: "Czekam na powrót Karoliny", "Ona powinna wrócić!", pisali.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także