"Hotel Paradise". Widzowie odkryli prawdę o Rochu. O co chodzi?

Roch to jeden z uczestników siódmej edycji show "Hotel Paradise"
Roch to jeden z uczestników siódmej edycji show "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © Instagram

29.09.2023 15:35, aktual.: 29.09.2023 15:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kim jest Roch, jeden z uczestników siódmej edycji show "Hotel Paradise"? Według widzów to brat pracownika stacji TVN. Jaka jest prawda?

W siódmej edycji "Hotelu Paradise" nie brakuje intryg. I tych pomiędzy uczestnikami, i spisków, które węszą widzowie. Z komentarzy internautów pod wpisami o wydarzeniach z obserwowanego przez kamery hotelu w Kolumbii można się dowiedzieć, co odkryli fani show. Część z nich twierdzi, że Roch Krzyżański jest młodszym bratem pracownika TVN-u.

Roch budzi sporo emocji. Głównie chodzi o jego zachowanie w show, ale widzów irytuje też coś innego.

"Nie wierzę, że można być taką szują", "Źle się to ogląda", "Najpaskudniejsza menda ze wszystkich biorących udział w tego typu programach", "Fałszywy, obrzydliwy człowiek, z którym nigdy nie chciałabym mieć do czynienia", "On już dawno powinien wylecieć. Brak słów" - piszą internauci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gdy pojawiają się komentarze o dyscyplinarnym usunięciu uczestnika z programu, odpowiedzią na nie są teksty typu: "Rocha nie wyrzucą, ma plecy w TVN, więc będą go trzymać", "Narcyz i sadysta, znęca się nad Łucją, ale jak braciszek jest dyrektorem w TVN to, kto gnojkowi zabroni. Wstyd dla TVN". Widzowie odkryli bowiem, że 22-latek jest młodszym bratem pracownika TVN-u.

Plejada opublikowała jego komentarz w tej sprawie.

"Mój brat jest dorosły, zdecydował się wziąć udział w programie, w którym przez trzy miesiące jest zamknięty z obcymi ludźmi i wrzucony w codzienne i intrygi. Jestem dumny z emocji, które prezentuje — tych pozytywnych i tych negatywnych. Nie doświadczyłem nigdy takiego eksperymentu społecznego, ale oglądałem wszystkie edycje 'Hotelu Paradise' i wiem, że nie są to proste emocje" - napisał Rafał Krzyżański na Facebooku w komentarzu dotyczącym programu.

Krzyżański, według serwisu LinkedIn, pracuje dla Warner Bros. Discovery jako Direct to Consumer Monetization Director.

Czy widzowie mają rację, pisząc, że Roch nie zostanie wyrzucony z show ze względu na koneksje rodzinne? Nie. Program był nagrywany kilka miesięcy temu, więc produkcja nie ma wpływu na to, co stanie się z uczestnikami "Hotelu Paradise".

Kim jest Roch Krzyżański z "Hotelu Paradise"?

Z serwisu cozatydzien.tvn.pl można dowiedzieć się, że "Roch Krzyżański ma 22 lata i jest studentem kierunku cyfryzacji i zarządzania danymi oraz pracuje jako analityk baz danych w sektorze e-commerce. Pochodzi z Łodzi", "dodatkowo uczył się śpiewu i gry na pianinie w szkole muzycznej, a śpiew jest jedną z jego największych pasji. W wieku 13 lat osiągnął Mistrzostwo Polski w tenisie, co pozwala mu teraz na bycie instruktorem". Ma także doświadczenie teatralne.

Gośćmi najnowszego odcinka "Clickbaitu" są Kamila Urzędowska (pięknie malowana Jagna z "Chłopów") oraz Jan Kidawa-Błoński (reżyser sequela kultowej "Różyczki"). Na tapet wzięliśmy też: "Kosa", "Horror Story", "Imago", "Freestyle", "Święto ognia""Tyle co nic", czyli najciekawsze filmy 48. festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także