"Hotel Paradise". Widzowie apelują do produkcji. Chodzi o sprawę Ady

Widzowie martwią się o Adę z "Hotelu Paradise 8"
Widzowie martwią się o Adę z "Hotelu Paradise 8"
Źródło zdjęć: © fot. Player

27.04.2024 11:53, aktual.: 27.04.2024 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie są wściekli na Bartka z "Hotelu Paradise", który tworzy parę z Adą. Część z nich apeluje, by usunąć uczestnika z programu. To z racji jego zachowania wobec partnerki.

Jest już pewną normą, że każda kolejna edycja "Hotel Paradise" wzbudza wśród widzów spore emocje. To rzecz jasna wynika z faktu, że odcinki są tak pomontowane, by wyciągać na wierzch jak najwięcej dramatów. Im więcej kontrowersji, tym większe zaangażowanie fanów, którzy potem zasypują komentarzami profile show w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku ósmego sezonu.

Ostatnio widzowie sporo piszą o burzliwej relacji Bartka i Ady. Zwłaszcza dotyczy to zachowania mężczyzny, który od samego początku budzi w nich negatywne emocje. Wytykają mu, że znęca się psychicznie nad Adą. Przejawia nieuzasadnioną zazdrość wobec swojej partnerki. Doszło nawet do tego, że internauci wysyłają apele do produkcji reality show, by w końcu podjęli działanie wobec Bartka. A tym jest usunięcie go z planu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Komentarze widzów "Hotel Paradie" ws. Bartka i Ady

"Czy może Bartek zostać usunięty dyscyplinarnie? To jest chore, żeby puszczać takie coś na wizji, gdzie panuje z jego strony tylko mobbing, narcystyczne chamstwo, wyzywanie, poniżanie. SUPER TVN7, promujcie dalej chamstwo", "Dość promowania chamstwa. Bartek pilnie potrzebuje psychiatry. Czy produkcja zapewniła wsparcie Adzie? Czy nadal będziecie się przyglądać jak tyran psychicznie niszczy taką fajną kolejną, zaznaczę, dziewczynę?! Stop mobbingowi!!!", "Kiedy w końcu odpadnie Bartek? Czy tam jest jakieś wsparcie psychologa?", "I tekst Bartka, że to Adę ponoszą emocje, że to ona powinna się ogarnąć. Manipulacja i przemoc w najczystszej postaci" - czytamy.

Są jednak też głosy, że sama Ada nie pomaga swojej sprawie. "Już mi tej Ady nie jest szkoda, sama pcha się w patologię", " Ona jest chyba tak chora jak on. Ile można dawać się tak poniżać i poniewierać", "Ada jest już tak zmanipulowana jak bita żona", "Ada zacznij się szanować i olej tego buca" - napisali internauci.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" pochylamy się nad "Mocnym tematem" Netfliksa, załamujemy ręce nad szokującą decyzją Disney+, rzucamy okiem na "Nową konstelację" i jedziemy do Włoch z "Ripleyem". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także