"Hotel Paradise": Marietta i Chris rozstali się!

Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" rozstali się
Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" rozstali się

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marietta i Chris wygrali program "Hotel Paradise". Niestety ich uczucie nie przetrwało w realnym świecie.

Marietta i Chris wygrali program "Hotel Paradise". Zakochani zdobyli sympatię widzów, a na oczach kamer wyznali, że się w sobie zakochali. Ich relacja trwała jeszcze długo po nagraniu ostatniego odcinka show.

Para chętnie pokazywała wspólne relacje i nagrania. Niestety, ostatnio postanowili się rozstać, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

"Kochani. Miałam nadzieję, że nie będę nigdy pisać tego postu, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja. Jak się okazało, jesteśmy zbyt różni. Proszę was o zrozumienie i szacunek do zaistniałej sytuacji, oboje nie chcemy się na ten temat wypowiadać" - napisała Marietta.

Chris również podzielił się informacją za pośrednictwem Instagrama.

"Ostatnio zauważyliście, że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć, więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Rozstajemy się z szacunkiem i przyjaźnią w naszych sercach, a szczegóły rozstania chciałbym zostawić dla siebie. [...] Marietta, dziękuję ci za wszystko i za te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę ci szczęścia i wszystkiego dobrego".

Para nie zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję. Fani nie kryją rozczarowania i żałują, że uczucie Marietty i Chrisa nie przetrwało. Kibicowaliście im?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także