"Hotel Paradise". Internauci oburzeni zachowaniem Mikołaja. "Ostatni prostak"

Szahira i Mikołaj posprzeczali się w programie "Hotel Paradise"
Szahira i Mikołaj posprzeczali się w programie "Hotel Paradise"
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. KBS

20.09.2022 16:42, aktual.: 20.09.2022 18:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy sezon "Hotelu Paradise" zadebiutował pod koniec sierpnia. Jeden z uczestników już zdążył zirytować widzów. Wszystko za sprawą nieprzyjemnych żartów.

Szósty sezon "Hotelu Paradise" obfituje w dramy. Nie brakuje emocjonalnych uczestników, którzy wciąż płaczą lub się o coś wykłócają. Często dochodzi do spięć pomiędzy Szahirą i Mikołajem. W jednym z poprzednich odcinków uczestnicy mieli za zadanie przebrać się w kostiumy z prześcieradeł i pomalować twarze farbami. Wtedy Mikołaj powiedział Szahirze, że jest najbrzydszą z mieszkanek hotelu i że uciekałby, gdyby spotkał ją w bramie. Wtedy Szahira się rozpłakała.

Teraz Mikołaj znów był dla dziewczyny bezlitosny. Szahira, która jest w parze z Piotrem, narzekała Hani na to, że chłopak w ogóle nie spędza z nią czasu. Hania odparła, że zauważyła, że Piotr poświęca coraz więcej czasu Monice.

Później do akcji wkroczył Mikołaj, który przytulił Szahirę i stwierdził: - Nie martw się o Piotrka, on nie widzi świata poza tobą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jednak po chwili, gdy Szahira wyraziła powątpiewanie w zapewnienia Mikołaja, ten sprostował: - Nie no, śmieję się. Nie wiem, czy nie widzi świata poza tobą.

Szahirę mocno zdenerwowały słowa Mikołaja. – Mówię, że jest mi przykro, a ty robisz sobie żarty. Pomyślałam, że to może być prawda – powiedziała. A później dodała: - Miki ciśnie mi od samego początku, jak tu jestem. Jestem na niego wkurzona.

A później zaczęła się kolejna awantura między Mikołajem a Szahirą.

Internautów zirytowało zachowanie Mikołaja. Swoje oburzenie wyrażali na Instagramie. "Mikołaj jest oderwany od rzeczywistości", "abstrahując od tego, czy dziewczyny wyolbrzymiają, czy nie, ten typ to ostatni prostak", "ewidentnie po alkoholu lubi wbić komuś szpilę i szuka atencji wśród uczestników".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także