Trwa ładowanie...
hotel 52
24-02-2011 09:10

"Hotel 52" wraca. Czas na trzecią serię

"Hotel 52" wraca. Czas na trzecią serięŹródło: Polsat
d1elflz
d1elflz

Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w *„Hotelu 52”. W pierwszym odcinku premierowej serii w Hotelu 52 melduje się Gianpietro Karbowski (Stefano Terrazzino)
- w połowie Włoch, a w połowie Polak.
*

Przyjechał do hotelu wraz z żoną, Weroniką (Lena Frankiewicz) - znajomą Iwony (Magdalena Cielecka). Weronika jest w ostatnim miesiącu ciąży. Następnego dnia mają umówiony poród przez cesarskie cięcie w prywatnej klinice.

Mężczyzna jest podekscytowany, nie może doczekać się pierworodnego syna, ale żona nie chce, żeby mąż w tym uczestniczył - uważa, że poród to nie jest sprawa mężczyzn. W hotelu dopada go jednak przeszłość. Maciek (Paweł Kowalczyk), góral z Makowa Podhalańskiego, wraz z bratem poszukuje sprawcy ciąży ich siostry, Marysi (Paulina Zgoda).

d1elflz

Spotkanie kończy się pobiciem Gianpietra, ale do akcji wkracza Marysia - w siódmym miesiącu ciąży, która przyjechała za braćmi do Warszawy, i tu spotyka ukochanego „Italiano Vero”. W wyniku skumulowanych stresów, obie panie zaczynają rodzić w hotelu. Co zrobi Włoch? Czy przyzna się żonie do zdrady? Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) wraca z Krakowa.

W pociągu spotyka barmana Roberta (Jakub Mazurek). Dużo rozmawiają i ze zdziwieniem dochodzą do wniosku, że nadają na tej samej fali. Artur zwierza się Robertowi, że są teraz z Natalią (Laura Samojłowicz) przyjaciółmi, ale Robert wątpi, czy to wystarczy. Natalia prowadzi odprawę personelu. Dorota (Olga Bołądź) jest zdenerwowana i przy pierwszej okazji daje Natalii do zrozumienia, że ma do niej żal – Dorocie nie podoba się jej dziwna przyjaźń z Arturem. Tymczasem on dzwoni do Natalii z pociągu i umawia się z nią na wieczór.

Tomek (Marcin Bosak) prosi Natalię, aby odebrała od lekarza jego mamę. Olga (Małgorzata Potocka) ukrywa przed synem i Natalią, że jest śmiertelnie chora.

W ramach podzięki, Tomek odprowadza Natalię do domu - okazuje się, że jej mieszkanie zostało doszczętnie okradzione. Dziewczyna jest w szoku, pozwala Tomkowi przejąć stery i zapomina o spotkaniu z Arturem. Zapraszamy na kolejne odcinki serialu "Hotel 52".

d1elflz

WSZYSTKO O SERIALU HOTEL 52

Zobacz także:

[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

PO CIĘŻKIM WYPADKU AKTOR "ALLO, ALLO" BARDZO SIĘ ZMIENIŁ ]( http://teleshow.wp.pl/jak-zmienili-sie-bohaterowie-allo-allo-6026603099333249g )
[

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )
[

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )

d1elflz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1elflz