Trwa ładowanie...
18-07-2012 15:32

"Hotel 52": Letni czas na planie serialu

"Hotel 52": Letni czas na planie serialu
d485l9h
d485l9h

Letni czas, czyli popularnie zwany "sezon ogórkowy" panuje także w telewizji, gdzie można oglądać głównie powtórki ulubionych seriali. Jednak dla aktorów serialu *"Hotel 52" wakacje to czas intensywnej pracy nad kolejnym sezonem.*

Jak zwykle, nie zabraknie w nim zabawnych i intrygujących perypetii nowych hotelowych gości. Wśród nich będzie pewna ponętna kobieta.

"Hania przychodzi do hotelu randkę. Jednak zamiast jej wybranka, czeka na nią dwójka dzieci, która postanawia urządzić casting na swoją nową mamę. W dodatku, konkurencja jest mocna" - śmieje się Elżbieta Romanowska.

Hotel 52 odwiedzi także para starająca się o dziecko. "Oboje niecierpliwie czekają na wyniki badań, które potwierdzą, czy mogą je mieć. Janusz ma już syna z poprzedniego związku, więc wydaje mu się, że jego ukochana Magda ma problemy z zajściem w ciążę" - zdradza Piotr Polk, któremu w serialu partneruje Anna Cieślak.

Oprócz aktorów grających gościnne epizody w szóstym sezonie zobaczymy również m.in. Laurę Samojłowicz, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Magdalenę Cielecką, Lucynę Malec i Magdalenę Stużyńską.

Emisja kolejnej transzy "Hotelu 52" już jesienią.

d485l9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d485l9h