Trwa ładowanie...
31-10-2013 19:06

"Hotel 52": Awantura w hotelowym lobby!

"Hotel 52": Awantura w hotelowym lobby!Źródło: Polsat
d13itob
d13itob

W najbliższym odcinku *"Hotelu 52" nie zabraknie zaskakujących wydarzeń. Ba! Dojdzie nawet do bójki! Co tak zdenerwuje bohaterów?*

O świcie w Hotelu 52 zjawia się Jan Wilczyński (Jarosław Jakimowicz)
, popularny aktor kina akcji, znany z ról twardzieli. Jego widok nieco dziwi meldującą go Martę (Magdalena Lamparska)
– Wilczyński nie ma ze sobą bagażu, jest w piżamie. Ponadto prosi o dyskrecję i nieinformowanie nikogo o jego obecności w hotelu. Prawdopodobnie zostanie tu do wieczora.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d13itob

W Hotelu 52 panuje niemałe poruszenie wywołane obecnością popularnego aktora, tymczasem Wilczyński korzystając z ciszy i spokoju uczy się roli. Lucy (Lucyna Malec)
dogadza Wilczyńskiemu, jak tylko może. Jest jego wierną fanką. Obejrzała większość filmów z nim. Podoba jej się, w jaki sposób kreuje swoich bohaterów. Jest przekonana, że podobnie jak w filmie, tak i w życiu Wilczyński to twardziel. Zdziwi się, gdy odkryje, że w rzeczywistości Wilczyński jest tchórzem, który boi się konfrontacji z bliskimi. Nie umie postawić granic. Doprowadził do tego, że rodzina weszła mu na głowę i bez skrupułów go wykorzystuje.

Do Hotelu 52 przybywa 28-letnia atrakcyjna Agata (Anna Szarek), żona Wilczyńskiego. Szuka męża. Jest przekonana, że go tu znajdzie. Recepcjonistki, zgodnie z wolą aktora, nie wyjawiają, że Wilczyński zameldował się w hotelu. Niestrudzona Agata postanawia poczekać na Janka w lobby.

Tymczasem do lobby wchodzi 18-letni syn Wilczyńskiego, Patryk (Mateusz Rzeźniczak). Ma ze sobą potężny plecak. Gdy spotyka Agatę, wyjaśnia jej, że zamierza wprowadzić się do niej i do ojca, aby móc być bliżej… Agaty. Okazuje się, że Agata ucięła sobie niezobowiązujący romans z synem swojego partnera. Nie przewidziała tylko jednego – że chłopak zakocha się w niej i że będzie chciał z nią być. Na domiar złego w lobby pojawia się Paulina (Anna Samusionek) – pierwsza żona Wilczyńskiego i matka Patryka. Wie o romansie syna z Agatą. Nie zamierza pozwolić na dalszy rozwój niemoralnego związku. Od słowa do słowa i… Agata rzuca się na Paulinę. W ruch pójdą pięści...

Emisja 9. odcinka 7. serii *"Hotelu 52" już dzisiaj, 31 października, o godz. 21.00 w Telewizji POLSAT!*

d13itob

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28234,title,Hotel-52,serial.html )**

d13itob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13itob