Trwa ładowanie...
27-12-2011 14:23

"Homeland": Powróci dzięki rekordowej oglądalności

Share
"Homeland": Powróci dzięki rekordowej oglądalnościŹródło: Showtime
dpvg12i

*"Homeland" był jednym z najlepszych, jak nie najlepszym z debiutujących w jesiennym sezonie seriali. Z odcinka na odcinek widownia produkcji rosła. Finał pierwszej serii oglądało ponad 2 mln Amerykanów. Był to zatem najchętniej śledzony dramat w historii stacji Showtime.*

Serial "Homeland" to thriller psychologiczny. Główną bohaterką produkcji jest agentka CIA - Carrie Mathison. Będąc oficerem operacyjnym kierowała nieautoryzowaną akcją w Iraku. Po tym wydarzeniu zostaje zawieszona w obowiązkach i przeniesiona do centrum antyterrorystyczne CIA w Langley w stanie Virginia.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29470,title,Homeland,serial.html )**

dpvg12i

Jeszcze w czasie pobytu w Iraku, Mathison otrzymuje informację, że jeden z jeńców wojennych amerykańskiego pochodzenia, przeszedł na stronę Al-Kaidy. Carrie otrzymuje pierwsze zadanie - ma przyjrzeć się bliżej osobie Nicholasa Brody`ego. Ten amerykański sierżant Marine był uznany za zaginionego w akcji od 2003 r. Teraz jednak został przypadkowo odnaleziony i uratowany podczas nalotu Delta Force na posiadłości należące do terrorysty Abu Nazira.

Mathison zaczyna wierzyć, że Brody jest zdradzieckim amerykańskim jeńcem, o którym wspominał jej irakijski informator. Wszyscy poza nią uważają jednak ocalałego za bohatera.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29470,title,Homeland,serial.html )**

dpvg12i

Domyślając się, jak trudno będzie przekonać przełożonych do swoich podejrzeń, Carrie decyduje się działać na własną rękę. O pomoc prosi jedyną osobę, której ufa - dobrego przyjaciela, Saula Berensona. Tych dwoje będzie musiało współpracować razem, by ustrzec Amerykę przed kolejnym terrorystycznym atakiem.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29470,title,Homeland,serial.html )**

dpvg12i

"Homeland" powróci z drugim sezonem jesienią 2012 roku.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

dpvg12i

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

dpvg12i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpvg12i
dpvg12i