Trwa ładowanie...
d4k8fqx

Hollywood prawie ją zniszczyło. "Podjęłam wiele głupich decyzji"

Dove Cameron, gwiazdka Disneya, zaczęła karierę jako dziecko. Była o krok od podzielenia losu wielu innych dziecięcych gwiazd, które całkiem zniszczyły sobie życie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dove Cameron
Dove Cameron (ONS)
d4k8fqx

Życie dziecięcych gwiazd Hollywood może być pełne sukcesów, ale i pełne koszmarów. Presja środowiska, nieustanne narażanie się na hejt potrafią zrobić wielkie szkody. O tym, co przeżywają dzieci w Hollywood mówi nowy film dokumentalny HBO "Dzieciaki z showbiznesu". Wypowiada się tam m.in. Mara Wilson, która zachwyciła świat rolą w "Matyldzie". Wyjawiła, że jako dziecko dostawała listy od starców.

Tym razem o cieniach kariery w Hollywood opowiedziała Dove Cameron. Miała 8 lat, gdy zaczęła brać lekcje aktorstwa. 12, gdy przeniosła się do Los Angeles, żeby łatwiej rozkręcić karierę w showbiznesie. Będąc nastolatką grała w "Cloud 9" i serialu "Liv i Maddie", czym przyciągnęła do siebie rzeszę fanów.

Zobacz: Julia Wróblewska jest jeszcze nastolatką. Ale na koncie ma już kilka skandali

Dove udzieliła wywiadu magazynowi "Story + Rain". Porównała showbiznes do "dzikiego zachodu". - Spierd...am się. Byłam zbyt młoda i zbyt niedoświadczona, żeby obronić się przed czymś, co uważałam moim bezpiecznym miejscem - powiedziała.

d4k8fqx

- Podjęłam wiele głupich decyzji. Pogrążyłam się w okropnym związku. Przez długi czas byłam anorektyczką (...) Myślę, że to wszystko przez mój wiek, w którym zaczęłam karierę - skomentowała.

Cameron w tym samym wywiadzie przyznała, że cierpi na zespół stresu pourazowego, zdiagnozowano u niej także zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i depresję. - Chodzę od lat na terapię. Mówię o tym otwarcie, ale nie chcę wypowiadać się tylko na ten temat, bo to nie jestem cała ja, jestem kimś więcej - przyznała.

- Musiałam się uwolnić od tego, co ludzie o mnie myślą i od tego, o czym wypada dyskutować, a o czym nie. Musiałam się poczuć wygodnie w swoim życiu i zapomnieć o czymś takim jak tabu - wyznała.

Dove Cameron Materiały prasowe
Dove Cameron (Materiały prasowe)

Dove we wcześniejszych wywiadach ujawniła, że w dzieciństwie była prześladowana przez rówieśników. Gdy miała zaledwie 15 lat jej rodzinę doświadczyła potężna tragedia - jej tata popełnił samobójstwo. Długo nie wypowiadała się na ten temat. W 2017 roku zrobiła wyjątek i w rozmowie z "Entertainement Weekly" wyznała, że po śmierci taty dowiedziała się, że był osobą homoseksualną. Nigdy jednak nie ujawnił rodzinie swojej orientacji seksualnej.

d4k8fqx

Podziel się opinią

Share
d4k8fqx
d4k8fqx