fot. TVP

Kamil Dachnij, 4 kwietnia 2021 20:48

Gościem TVP był znany artysta. Holecka rozmawiała z nim po włosku

Tweetnij Komentuj

Takiego obrotu sprawy mało kto się spodziewał. Prezenterka TVP Danuta Holecka w programie "Gość Wiadomości" miała okazję rozmawiać z Andreą Bocellim i jego synem w ich ojczystym języku. Jak sobie poradziła?

W niedzielę 4 kwietnia od 21:15 na TVP1 można oglądać wielkanocny koncert pt. "Cud życia" słynnego włoskiego tenora Andrei Bocellego i jego syna Matteo. O tym, że artysta przyleci do Polski, zadecydował Jacek Kurski, który jest wielbicielem jego talentu. Wcześniej, bo po 20 gwiazdor wraz ze swoją pociechą pojawili się w programie "Gość Wiadomości" w TVP Info. Dzięki temu mogliśmy usłyszeć niecodzienną rzecz, bowiem prezenterka Danuta Holecka zadawała pytania po włosku.

Na oficjalnym twitterowym koncie "Wiadomości" TVP możemy posłuchać, jak dziennikarka radzi sobie z mówieniem w tym języku. Holecka nawet próbowała gestykulować "po włosku", by wypaść wiarygodniej. - Jak czuje się młody artysta stojący na scenie obok swojego ojca i wielkiego mistrza? – brzmi jedno z jej pytań skierowanych do Matteo Bocellego.

Sama rozmowa związana była przede wszystkim z Wielkanocą. Artysta przytoczył historię swojej mamy, która wbrew opiniom lekarzy nie zdecydowała się na aborcję. Przypomniał także spotkanie z polskim papieżem.

Przypomnijmy - Pudelek poinformował ostatnio, że Jacek Kurski zapłacił 100 tysięcy złotych za koncert Bocellego. - Całemu przedsięwzięciu pomogła pandemia. Zapewne gdyby nie to, Andrea Bocelli miałby zaplanowanych mnóstwo koncertów na całym świecie i jego stawka byłaby prawdopodobnie zaporowa – powiedział informator "Pudelka".

Zobacz: Likwidacja TVP Info? Koalicja Obywatelska zbiera podpisy

Pokaż...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: teleshow.wp.pl

Tagi: danuta holecka tvp info gość wiadomości andrea bocelli

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

Zamknij artykuł i przejdź na WP.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .