"Hit, Hit Hurra!”: w najbliższym odcinku wystąpi Mezo i zespół Sound’n’Grace!

"Hit, Hit Hurra!”: w najbliższym odcinku wystąpi Mezo i zespół Sound’n’Grace!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.09.2016 14:56, aktual.: 19.09.2016 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazdy tradycyjnie zaśpiewają wspólnie z młodymi wykonawcami i wykonają utwory ze swojego repertuaru. W najnowszym odcinku zobaczymy w sumie 11 wykonań polskich i zagranicznych przebojów. Młodzi wokaliści zmierzą się również z takimi hitami, jak "Uptown Girl” Billy’ego Joela, "Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej, czy "I’ll be there” z repertuaru The Jackson 5.

Zaproszenie do "Hit, Hit Hurra"! przyjąłem po konsultacji z... moją 10-letnią córką – Zuzią. Powiedziała, że koniecznie muszę wystąpić z duecie z młodą wokalistką, a ona chciałaby się ze mną wybrać na program i zobaczyć wszystko na żywo. Nie miałem więc wyboru. Julka Zarzecka, z którą wystąpiłem przede wszystkim ujęła mnie swoją serdecznością, otwartością i brakiem jakiejkolwiek tremy. Zarówno ja, jak i moja córka jesteśmy nadal z nią w kontakcie i mocno jej kibicujemy. Planujemy też wpaść na widownię podczas wielkiego finału programu – powiedział Mezo.

Muzyk jest od ponad dekady jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie takie hity, jak "Sacrum”, "Ważne”, "Kryzys”, czy "Aniele”. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem.

Sound’n’Grace liczy ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to contemporary (nowoczesny) gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Przede wszystkim zwraca jednak uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań.

”Hit, Hit Hurra”, to nowatorski talent show przyjazny młodym wykonawcom. W 12 kolejnych odcinkach, widzowie TVP1 mogą podziwiać występy 22 niezwykle utalentowanych uczestników. W jury programu zasiadają: Edyta Górniak - diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program prowadzą Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszy 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

Nowatorska formuła "Hit, Hit Hurra!” pozwala młodym uczestnikom rozwijać ich talent w przyjaznej atmosferze. W programie nie ma negatywnej rywalizacji, a jury wspiera wykonawców merytorycznymi radami, pozbawionymi ostrych komentarzy. Premiera drugiego odcinka w środę, 21 września o 20:30 w TVP1

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także