Talent Show"Hit hit hurra": TVP chce kontynuacji show, ale w innym paśmie

"Hit hit hurra": TVP chce kontynuacji show, ale w innym paśmie

"Hit hit hurra": TVP chce kontynuacji show, ale w innym paśmie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.11.2016 16:59, aktual.: 07.07.2017 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Hit hit hurra" najwyraźniej spodobało się Telewizji Polskiej, gdyż stacja planuje już drugą edycję show. Program nie uniknie jednak zmian.

- Program jest bardzo misyjny. Będziemy kontynuować „Hit”, ale poszukamy dla niego innego pasma – powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl osoba z TVP.

Nie wiadomo jednak, czy show powróci na antenę już wiosną 2017. Możemy się jednak spodziewać, że nie będzie nadawane w środowe wieczory.

Przypomnijmy, że jeszcze trwa pierwsza edycja programu. W talent show "Hit, hit, hurra" biorą udział dzieci w wieku od 9 do 16 lat. Wykonują największe muzyczne przeboje w akompaniamencie orkiestry oraz w duetach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Program prowadzą Artur Orzech i Marta Zalewska. W jury natomiast zasiadają Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń. Ich oceny są jednak sugestią do dalszej pracy, a młodzi wykonawcy nie odpadają z programu. Widowisko TVP emituje na antenie Jedynki w środy o 20.30. Tutaj sprawdzisz dokładne godziny emisji prermierowych odcinków i powtórek show.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także