Trwa ładowanie...

"Hit hit hurra": TVP chce kontynuacji show, ale w innym paśmie

"Hit hit hurra" najwyraźniej spodobało się Telewizji Polskiej, gdyż stacja planuje już drugą edycję show. Program nie uniknie jednak zmian.

Share
"Hit hit hurra": TVP chce kontynuacji show, ale w innym paśmie
Źródło: Materiały prasowe
d4eix8z

- Program jest bardzo misyjny. Będziemy kontynuować „Hit”, ale poszukamy dla niego innego pasma – powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl osoba z TVP.

Nie wiadomo jednak, czy show powróci na antenę już wiosną 2017. Możemy się jednak spodziewać, że nie będzie nadawane w środowe wieczory.

Przypomnijmy, że jeszcze trwa pierwsza edycja programu. W talent show "Hit, hit, hurra" biorą udział dzieci w wieku od 9 do 16 lat. Wykonują największe muzyczne przeboje w akompaniamencie orkiestry oraz w duetach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Program prowadzą Artur Orzech i Marta Zalewska. W jury natomiast zasiadają Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń. Ich oceny są jednak sugestią do dalszej pracy, a młodzi wykonawcy nie odpadają z programu. Widowisko TVP emituje na antenie Jedynki w środy o 20.30. Tutaj sprawdzisz dokładne godziny emisji prermierowych odcinków i powtórek show.

Zobacz także: Marta Zalewska o programie "Hit, hit, hurra!"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4eix8z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4eix8z
d4eix8z