"Hell's Kitchen": Prawie 1000 osób walczyło o miejsce w pierwszej polskiej edycji

"Hell's Kitchen": Prawie 1000 osób walczyło o miejsce w pierwszej polskiej edycji
Źródło zdjęć: © polsat

19.03.2014 10:38, aktual.: 19.03.2014 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawie 1000 miłośników gotowania i każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"!
Już podczas castingów chętni, do udziału w programie, mogli się przekonać, że polska edycja "Hell's Kitchen" od samego początku jest naprawdę piekielnym programem.
Uczestnicy w zaledwie 10 minut musieli zaprezentować swój talent do gotowania i przygotować popisowe danie z produktów, które znajdowały się na stole. Podczas przygotowywania potraw musieli także odpowiadać na wiele pytań z tematów około kulinarnych.
Osoby, które zgłosiły się na castingi w różny sposób próbowały przekonać do siebie komisję, zdejmowali nawet spodnie i bluzki. Każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu. Z prawie 1000 chętnych, do programu zakwalifikowało się 14 osób.

14 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. Przed nimi kilka tygodni prawdziwej szkoły życia, chwile triumfu, ale jeszcze więcej potu i łez.
Uczestnicy "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" będą zdobywać mistrzowskie umiejętności pod nadzorem Wojciecha Modesta Amaro, który jest niekwestionowany autorytetem na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym polskim kucharzem na świecie.
To on jako pierwszy i jedyny w Polsce zdobył dla swojej restauracji Atelier Amaro prestiżową gwiazdkę Michelin. Z odcinka na odcinek okaże się, który z uczestników wytrzyma starcie ze dobywcą gwiazdki Michelin i tym samym wygra główną nagrodę - 100 tys. złotych i pracę w Atelier Amaro.

Premiera pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" 8 kwietnia na antenie Telewizji Polsat.

Obraz
© (fot. Polsat)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także