Trwa ładowanie...

"Hawaii 5.0": Kipiące akcją wieczory na kanale Universal Channel

Share
"Hawaii 5.0": Kipiące akcją wieczory na kanale Universal Channel
Źródło: mat. dystrybutora
d19amzt

Luty na antenie Universal Channel zapowiada się niezwykle emocjonująco. Stacja rozpocznie emisję długo oczekiwanej szóstej serii popularnego kryminału Castle oraz pokaże czwarty sezon Hawaii 5.0.

Castle to serial opowiadający o perypetiach autora popularnych powieści kryminalnych, Richarda Castle’a (Nathan Fillion)
i detektyw nowojorskiej policji, Kate Beckett (Stana Katic)
. Wszystko zaczęło się, gdy Richard wpadł w ręce policji. Został przesłuchany w sprawie serii morderstw, których dokonano wzorując się na jego powieściach. Zaciekawiony sprawą, postanowił pomóc pięknej pani detektyw w rozwikłaniu kryminalnej zagadki. Z czasem zyskał sympatię i autorytet w policyjnym zespole śledczym i stał się jego częścią.
Długo oczekiwany przez widzów „wybuch miłości” między parą głównych bohaterów nastąpił w finale czwartego sezonu.

W szóstej serii Beckett przyjmuje oświadczyny Castle’a. Oznajmia przy tym, że przeprowadza się do Waszyngtonu, by wziąć udział w szkoleniu dla agentów FBI. Tymczasem Castle, prowadząc dochodzenie, zostaje wystawiony na działanie szkodliwych środków chemicznych… W kolejnych odcinkach Castle będzie musiał negocjować z kobietą przetrzymującą zakładników. Para poprowadzi również śledztwo w sprawie rytualnego zabójstwa. Emisje serialu w poniedziałki, od 17 lutego o godz. 21:00.

d19amzt

Universal Channel przygotował również niespodziankę dla fanów Hawaii 5.0. W lutym będzie można obejrzeć czwarty sezon tego popularnego serialu przedstawiającego losy bohaterów specjalnej grupy utworzonej do walki z przestępczością na Hawajach. W pierwszym odcinku serii do więzienia i głównej siedziby policji włamują się terroryści. Tymczasem McGarrett próbuje wydobyć z Wo Fata informacje na temat swojej matki. Na wyspę przybywa też policjant z Teksasu, by odnaleźć zaginioną córkę. Jednak niespodziewanie, zostaje uwikłany w śledztwo w sprawie zabójstwa. Kono i Adam nadal ukrywają się w Chinach. Zostają jednak zlokalizowani i zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji. Emisje w niedziele, od 16 lutego o godz. 20:00.

Castle, sezon 6 – od 17 lutego, w poniedziałki o godz. 21:00 Hawaii 5.0, sezon 4 – od 16 lutego, w niedziele o godz. 20:00

d19amzt

Podziel się opinią

Share
d19amzt
d19amzt