Trwa ładowanie...
07-08-2013 11:49

"Hardcorowy Lombard": szybka, tania i skuteczna wymiana pieniędzy, biżuterii oraz… obelg!

"Hardcorowy Lombard": szybka, tania i skuteczna wymiana pieniędzy, biżuterii oraz… obelg!Źródło: CBS Reality
d3o6ylm

Les Gold nie może narzekać na brak pieniędzy. Jego dziadek założył bowiem lombard, który później prowadził jego ojciec. Les kontynuuje rodzinną tradycję i to na gigantyczną skalę! Wraz z córką Ashley i synem Sethem kieruje największym lombardem w Detroit! Na ponad 4000 m2 znajdziecie blisko 40 tysięcy zaskakujących przedmiotów! Jakich? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w 1. sezonie serialu "Hardcorowy Lombard".

Już dwa pilotażowe odcinki "Hardcorowego Lombardu" pokażą, jak bardzo rodzina Goldów narażona jest na niebezpieczeństwo. Ich zdesperowani klienci co chwila dają się ponieść emocjom. Gdy do lombardu wkroczy naprawdę wściekły mężczyzna, Les postanowi uzbroić córkę Ashley i syna Setha w pistolet, by w razie napaści mogli się obronić. Goldowie są otoczeni przedmiotami wartymi miliony dolarów i tym samym, stanowią obiekt zainteresowania złodziei i bandytów, których nie brakuje w Detroit - mieście zaliczanym do jednego z najniebezpieczniejszych w USA.

Poza konfliktami na linii klient-pracownik, w programie pojawi się także wiele utarczek pomiędzy samymi Goldami. W jednym z odcinków zostaną podważone kompetencje Ashley. Czy ostatecznie uda się jej zostać mistrzynią negocjacji, czy okaże się, że nie będzie potrafiła odnaleźć się w tej branży? Nie jest to łatwe, ponieważ ludzie przynoszą do lombardu nie tylko dziwne przedmioty (jak choćby protezy kończyn!), ale także żywe i groźne zwierzęta. Ashley i Seth nie będą chcieli się zgodzić na przyjęcie do magazynu aligatora. Jednak czy i Les odrzuci intratną propozycję?

d3o6ylm

W programie nie zabraknie także zabawnych sytuacji. Ashley będzie musiała uciekać, kiedy agresywny mężczyzna będzie chciał przekonać ją do zakupu 50 par niezbyt czystych majtek! Les z kolei zgodzi się przyjąć pod zastaw kamizelkę kuloodporną, pod warunkiem, że sprzedający ją klient pozwoli wypróbować ją na sobie. Pojawi się też mrożąca krew w żyłach historia z przeszłości. Les zaprowadzi swoje dzieci w miejsce, gdzie jego dziadek otworzył pierwszy lombard i opowie o strzelaninie, której był świadkiem.

Każdy oddający swoje rzeczy w zastaw przynosi tu także własną historię, nadzieje związane z transakcją, a niejednokrotnie iluzje dotyczące zastawianych przedmiotów. Zobacz, czym kierują się klienci Goldów, zastawiając rodzinne pamiątki i jak na ich silne emocje reagują właściciele "Hardcorowego Lombardu". Poznaj najbardziej ekscytujące opowieści, które napisało samo życie!

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego "Hardcorowy Lombard" od 8 sierpnia w dni powszednie o godzinie 21.00 i 21.30 na kanale CBS Reality.

(fot. CBS Reality)
Źródło: (fot. CBS Reality)
(fot. CBS Reality)
Źródło: (fot. CBS Reality)
d3o6ylm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o6ylm