Trwa ładowanie...
d48vzjq

Hanna Lis się nie starzeje? Teraz wygląda lepiej niż przed laty. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

W nowej sesji dziennikarka pokazała świeżą, młodą twarz i wyjątkowo zgrabne nogi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Smoktunowicz w 1997 roku, fot. Krzysztof Wojda/REPORTER
Hanna Smoktunowicz w 1997 roku, fot. Krzysztof Wojda/REPORTER (East News)
d48vzjq

Gwiazda telewizji doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jest jej największym atutem. Nogi! Hanna Lis nigdy ich nie ukrywała, chociaż przed laty ubierała się znacznie skromniej i o wiele mniej odważnie niż obecnie. Jednak już w 1994 roku na ślubie Kingi Rusin i Tomasza Lisa wystylizowała się tak, że nie sposób było oderwać wzroku od jej nóg. Kusa mini odsłaniała naprawdę sporo.

Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa East News
Ślub Kingi Rusin i Tomasza Lisa (East News)

Jako gwiazda telewizji często sięgała po kobiece garnitury i wówczas nie emanowała seksapilem, stawiając na chłodny profesjonalizm. Teraz, gdy zajmuje się tematyką lifestyle'ową, może sobie pozwolić na znacznie więcej. Choć jest mamą nastolatek, sama wygląda bardzo młodo. A przecież, gdy urodziła Julkę miała już 29 lat, Ania przyszła na świat dwa lata później. Obecnie Hanna Lis ma niemal 47 lat i nigdy nie prezentowała się lepiej.

Zobaczcie tylko to zdjęcie, którym dziennikarka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu:

Sesję będzie można zobaczyć w marcowym numerze magazynu "Grazia", tymczasem żona Tomasza Lisa zaserwowała swoim fanom małą przekąskę w postaci fotografii, do której pozowała ubrana jedynie w krótką, koszulową sukienkę. Jak wam się podoba?

d48vzjq

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!

d48vzjq

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d48vzjq

Podziel się opinią

Share
d48vzjq
d48vzjq