Trwa ładowanie...
d3cxp0w

Hanna Lis rzuca politykę. Teraz będzie pisać książkę kulinarną

Jeszcze w tym roku na półki księgarni ma trafić kulinarna książka Hanny Lis. Czy to oznacza, że dziennikarka na dobre pożegnała się z polityką?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Lis rzuca politykę. Teraz będzie pisać książkę kulinarną
(AKPA)
d3cxp0w

Hanna Lis idzie jak burza. Choć po odejściu z TVP wieszczono jej koniec kariery, ona udowodniła, jak bardzo wszyscy się mylili. Nie dość, że z powodzeniem wystąpiła w show "Azja Express", to jeszcze prowadzi program "Bez planu" na antenie TVN Style. Pierwszy sezon jej autorskiej produkcji okazał się hitem stacji. Nic więc dziwnego, że zachęcona sukcesem Lis przymierza się do realizacji drugiej serii. Choć niektórzy mogliby przypuszczać, że prezenterka żałuje rozstania ze światem polityki, ona wszystkiemu zaprzecza.

- Nie tęsknię za dziennikarstwem informacyjnym. Wręcz przeciwnie. Podczas kręcenia odcinków "Bez planu" nieraz docierało do mnie, że za długo żyłam polityką i może wcześniej powinnam odkryć inną drogę - powiedziała na łamach dwutygodnika "Party".

Teraz Lis skupia się na swojemu hobby, czyli gotowaniu. Jak sama zresztą wielokrotnie podkreślała w wywiadach, to właśnie pichcenie i przygotowywanie posiłków jest jedną z jej największych pasji

d3cxp0w

- Czuję się bardziej kobieco z rondlem w ręku, niż na dwunastocentymetrowych szpilkach. Gotowanie bardzo mnie relaksuje, a poza tym, kocham karmić swoich blisków.

Nie wszyscy wiedzą, że dziennikarka już kilka lat temu miała otrzymać swój kulinarny program na antenie TVN. Oferta TVN-u jednak szybko stała się nieaktualna. Szefowie stacji zdecydowali się zainwestować w Magdę Gessler i to jej powierzyć prowadzenie m.in. "Kuchennych rewolucji". Lis musiała obejść się smakiem, ale nie zamierzała rozpaczać. Po kilku latach, gdy rozstała się z TVP, rozpoczęła współpracę z TVN Style i produkcją "Bez planu".

Okazuje się jednak, że na tym nie koniec jej kulinarnych marzeń. Znajomi dziennikarki zdradzili, że Lis przygotowuje się właśnie do wydania swojej książki kulinarnej. Publikacja nie ma zawierać wyłącznie przepisów, ale ma być także zbiorem opowieści o życiu i podróżach autorki. Czy ten krok oznacza, że Hanna Lis na dobre rozstała się z polityką?

d3cxp0w

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3cxp0w

Podziel się opinią

Share

d3cxp0w

d3cxp0w