Trwa ładowanie...

"W roli głównej": Hanna Lis miała być polską Nigellą Lawson?

Już niebawem na antenie TVN Style zadebiutuje podróżniczo-kulinarny program Hanny Lis, „Bez planu”. Prezenterka w ostatnim wywiadzie przyznała, że to nie pierwsza propozycja prowadzenia tego typu show jaką otrzymała od stacji.
Share
fot. AKPA
fot. AKPAŹródło: AKPA
d1ssxyy

Hanna Lis, odkąd znów zaczęła się pojawiać w mediach i zdecydowała, że na dobre rezygnuje z dziennikarstwa informacyjnego na rzecz lżejszej tematyki, coraz częściej można zobaczyć w programach rozrywkowych. Ostatnio była gościem show Magdy Mołek, „W roli głównej”. Podczas rozmowy na temat nowego programu Lis, dziennikarka opowiedziała o charakterze show i dlaczego zdecydowała się zajmować lifestyle’ową tematyką. Wyjawiła także, że zanim zgodziła się realizować program odkrywający kuchnie całego świata, wcześniej otrzymała od TVN propozycję prowadzenia programu kulinarnego, ale pierwotny pomysł jej się nie spodobał.

-_ Od 24 lat pracuję w telewizji. Nic innego nie umiem - wyznała celebrytka. Był taki moment, gdy zaczęłam rozmawiać z CNN, gdzie byłam tydzień na stażu. To wyglądałoby tak, że mogłam wyjechać, ale byłam tu zbyt zakorzeniona: mama, tata, dzieci. Przy samym starcie TVN nie wsiadłam do tego pociągu, potem odjechał mi TVN24, potem TVN Style parę lat temu… Kiedy powstał pomysł, żeby zrobić ze mnie Nigellę Lawson, to nie do końca był mój klimat i charakter. Nie chciałam gotować z dekoltem na wierzchu_ – stwierdziła.

Będziecie oglądać „Bez planu” z Haną Lis w roli głównej?

d1ssxyy

* Zobacz także: Hanna Lis o tęsknocie za córkami*

d1ssxyy

Podziel się opinią

Share
d1ssxyy
d1ssxyy