Trwa ładowanie...

Gypse Rose Blanchard: Co się stało z dziewczyną, która zabiła swoją matkę?

Gypse Rose Blanchardz zabiła swoją matkę Dee Dee, która dla sławy i korzyści finansowych zmuszała ją do udawania śmiertelnie chorej. Dziewczyna obecnie przebywa w więzieniu, gdzie po raz pierwszy sfotografowano ją z narzeczonym.

Gypse Rose Blanchard: Co się stało z dziewczyną, która zabiła swoją matkę?Źródło: Facebook.com, fot: Dee Dee Blanchard
d1x4xsc

Gypse Rose Blanchard uchwycona z narzeczonym po raz pierwszy

Gypsy Rose Blanchard obecnie przebywa w więzieniu, gdzie odbywa karę 10 lat pozbawienia wolności za zabójstwo swojej matki Dee Dee Blanchard w 2016 r. Jakiś czas temu magazybn "E! People" poinformował, że w kwietniu 2019 r. dziewczyna zaręczyła się w zakładzie karnym. Udostępniono także ich pierwsze, wspólne zdjęcia.

Blanchard podczas pobytu w więzieniu poznała swojego obecnego narzeczonego Kena, który pisał do niej zza krat. To, co początkowo było uznawane za miłość platoniczną, przerodziło się prawdziwy romans.

- Ten związek dobrze na nią wpływa. Jakkolwiek to się nie zakończy w przyszłości, obecnie Gypsy jest bardzo szcześliwa - powiedział przyjaciel jej rodziny Francy Micelli na łamach “People”.

d1x4xsc

Na ten moment para wstrzymuje się ze ślubem, do momentu aż Blanchard wyjdzie na wolność.

Morderstwo Dee Dee Blanchard

W 2015 r. Gypse Rose Blanchard namówiła swojego ówczesnego chłopaka Nicholasa Godejohna do pomocy w zabójstwie jej matki Dee Dee Blandard.

Dee Dee, która prawdopodobnie faktycznie miała zastępczy zespół Münchhausena (więcej dowiecie się TUTAJ)
, wmawiała córce, że jest młodsza niż w rzeczywistości, wymuszała na niej udawanie niepełnosprawności i cierpienia na przewlekłe choroby, poddając ją niepotrzebnym zabiegom chirurgicznym i podając jej leki, kontrolując ją przez okazjonalne znęcanie się psychiczne oraz fizyczne.

Gypsy Rose przyznała się do dokonania morderstwa drugiego stopnia i odbywa karę dziesięciu lat pozbawienia wolności, a jej były chłopak czeka na proces w sprawie zarzutu morderstwa pierwszego stopnia.

Na kanwie tych wydarzeń stworzono serial dokumenty HBO z 2017 roku "Kochana mamusia nie żyje", w reżyserii Erin Lee Carr.

d1x4xsc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x4xsc