Trwa ładowanie...

"Gwiazdy w karetce": czwarty odcinek z Radosławem Pazurą

Share
"Gwiazdy w karetce": czwarty odcinek z Radosławem Pazurą
Źródło: mat. prasowy TLC
d2govqb

Z nową rolą i doświadczeniem życiowym w programie "Gwiazdy w karetce" przyszło zmierzyć się znanemu widzom Radosławowi Pazurze. Jak mało kto, zna istotę pierwszej pomocy i wie, jak ważny jest zawód ratownika. Los chciał, że kiedyś sam był pacjentem. Biorąc udział w programie telewizji TLC będzie miał nadzieję poznać rzeczywistość z innej perspektywy - spojrzeć na świat oczami ratowników. To niezwykle ważne znać kulisy ich zawodu, aby zrozumieć, jak trudną i odpowiedzialną mają pracę.

Pierwszy przypadek, z którym przyszło się zmierzyć aktorowi, przywoływał u niego wspomnienia sprzed lat, a jednocześnie powód, dla którego zdecydował się wziąć udział w programie.

d2govqb

- Ja przeżyłem taką sytuację, która była dla mnie traumatyczna. To był wypadek, któremu uległem ponad 12 lat temu. Zginął w nim mój kolega, a mi udało się przeżyć. Był to punkt zwrotny w moim życiu, żeby zobaczyć świat z innej perspektywy. Przede wszystkim ten wypadek spowodował to, że otrzymałem czas na to, by się mocno zastanowić nad sobą- powiedział.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

d2govqb

Podziel się opinią

Share
d2govqb
d2govqb