Trwa ładowanie...
17-11-2015 13:26

"Gwiazdy w karetce": Agnieszka Więdłocha o pracy ratowników medycznych

Share
d36iw5g

Już w środę 18 listopada emisja programu "Gwiazdy w karetce" z udziałem aktorki znanej doskonale widzom z seriali medycznych. Tym razem zobaczymy jednak Agnieszkę Więdłochę w zupełnie innej i niecodziennej roli.

Brawurowa jazda karetką do potrąconego rowerzysty. Wizyta u starszej pani z dusznościami i... charakterkiem. Wezwanie do mężczyzny, który stracił przytomność po zażyciu dopalaczy. To tylko namiastka akcji ratowników medycznych, z którymi przyjdzie zmierzyć się aktorce.

Agnieszka Więdłocha wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że uwielbia, kiedy jej popularność jest wykorzystywana w słusznej sprawie. Dlatego propozycję udziału w programie dokumentalnym telewizji TLC - "Gwiazdy w karetce" przyjęła z dużą aprobatą.

d36iw5g

- To projekt, któremu przyświeca piękna idea pomagania. Dzięki swojemu zaangażowaniu mogę sama dowiedzieć się więcej o pierwszej pomocy przedmedycznej, a także mam nadzieję, zachęcić innych do tego, żeby taką wiedzę posiadali. Do tego, żeby pomóc potrzebna jest odwaga i poczucie, że zdobywając się na nią, na pewno nie pogorszymy, a tylko możemy poprawić stan osoby poszkodowanej. Tylko trzeba w to uwierzyć i oswoić się z tą myślą - powiedziała.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

d36iw5g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iw5g
d36iw5g