Trwa ładowanie...
15-01-2016 13:31

Gwiazdy największych stacji poprowadzą Bal Dziennikarzy

Gwiazdy największych stacji poprowadzą Bal DziennikarzyŹródło: Eastnews
dam078p
dam078p

Po raz pierwszy jako współprowadząca będę miała okazję spędzić wspólnie w gronie moich kolegów i koleżanek dziennikarzy jedną karnawałową noc, a Bal wspieram już od lat. Przyświeca mu szczytny charytatywny cel i zawsze z radością wspieramy tego typu inicjatywy - podkreśla Grażyna Torbicka.
Także obaj panowie, którzy poprowadzą Bal, podkreślają jak ważna jest pomoc dla najbardziej bezbronnych i potrzebujących.

Każda okazja, żeby pomóc dzieciom lub młodym ludziom, którzy dopiero wchodzą w życie, jest dobra - wyjaśnia Krzysztof Ibisz. Podjęcie tej inicjatywy w znakomitym gronie tych, którzy opisują i tłumaczą świat, to dla mnie zaszczyt. Wspaniale będzie spotkać się, zapominając o tym, że czasami ze sobą konkurujemy, a przy tym zrobić coś dobrego dla innych- ocenił.

Dochód z Balu przeznaczony zostanie dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

dam078p

Marcin Prokop uznał zaproszenie do grona prowadzących Bal również za wyróżnienie i zaszczyt. To wyjątkowa impreza choćby dlatego, że jednocząca - choć na chwilę - podzielone środowisko dziennikarskie - powiedział. - Najważniejszy jest jednak cel Balu, czyli pomoc dzieciakom, którym życie rozdało nie najlepsze karty i to z myślą o nich przyjąłem zaproszenie do udziału w tym przedsięwzięciu - podsumował na zakończenie.

Aukcja Fundacji na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy, z której dochód także zostanie przeznaczony na wsparcie dla dzieci, potrwa do 31 stycznia 2016 roku. Impreza już wkrótce, a informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w wydarzeniu znaleźć można na stronie baldziennikarzy.org.

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
dam078p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dam078p