Trwa ładowanie...

"Gwiazdy na robocie": Kulisy pracy Rafała Maseraka. Tego nie widzieliście w "Tańcu z gwiazdami"

"Gwiazdy na robocie" to nowy cykl wideo, dzięki któremu będziecie mogli zajrzeć za kulisy show-biznesu i odwiedzić gwiazdy w ich naturalnym środowisku czyli... w pracy. Bohaterem pierwszego odcinka jest Rafał Maserak - jedna z najbardziej znanych twarzy w świecie tańca. Zobaczcie wideo:

d3v4og4
d3v4og4

Rafał Maserak rozpoczął swoją przygodę w "Tańcu z gwiazdami" w 2005 roku jako zaledwie 21-letni chłopak. Tancerz w rozmowie z WP przyznaje, że nie znał większości celebrytek, z którymi wówczas występował.

Tak naprawdę nie żyłem światem mediów, na początku nie wiedziałem też do końca z jakimi gwiazdami tańczę. Nie ukrywam, że jak byłem dzieckiem, większość czasu siedziałem na sali. Nie miałem dużej pomocy finansowej od rodziców, żeby się szkolić u trenerów, więc musiałem przygotowywać się i ćwiczyć wszystkie kroki sam. Nie interesowałem się, kto jaką jest gwiazdą, więc na początku, jak okazywało się z kim tańczę np. z Małgosią Foremniak, to dowiadywałem się, że jest aktorką, z kolei przy Oli Kwaśniewskiej wiedziałem, że to nazwisko jest znaczące. Potem zacząłem te gwiazdy powoli poznawać, bo w ten świat mnie wchłonęło - tłumaczy nam z uśmiechem Rafał.

Zobacz też: Rafał Maserak wspomina pierwszy casting do "Tańca z gwiazdami":

WP Gwiazdy Exclusive
Źródło: WP Gwiazdy Exclusive, fot: WP.PL
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3v4og4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v4og4