Trwa ładowanie...

Gwiazdy dla Mikołajkowego Bloku Reklamowego!

Gwiazdy dla Mikołajkowego Bloku Reklamowego!Źródło: polsat
d4lx8n2
d4lx8n2

Już dziś, 6 grudnia o 18:45, tuż przed "Wydarzeniami", Polsat wyemituje specjalny mikołajkowy blok reklamowy, z którego dochód będzie przeznaczony na wsparcie chorych dzieci. Będzie to już 10. edycja tej charytatywnej akcji. Co o tym przedsięwzięciu stacji myślą jej gwiazdy? Przekonajcie się sami.

Joanna Liszowska
"Jeżeli czas pozwala, to chętnie godzę się pomagać dzieciakom. Na co dzień wciąż gonimy i nie mamy czasu na to, by zająć się potrzebującymi, dlatego staram się angażować w takie akcje, jak akcja charytatywna Polsatu. Jeśli w jakikolwiek sposób mogę być malutką kropelką w morzu potrzeb dla dzieci, nie zastanawiam się długo tylko od razu decyduję się wziąć w tym udział. Zwłaszcza, jeśli chodzi o pomoc na święta, które są dla mnie zawsze wyjątkowym wydarzeniem".

Krystian Wieczorek
" Nadchodzi taki szczególny okres w roku, kiedy każdy z nas chce się dzielić. Ofiarować komuś bliskiemu prezent, swoje zainteresowanie a nieznajomemu uśmiech i odrobinę życzliwości. To specyficzny i absolutnie cudowny czas świąteczny. W tym czasie również częściej myślimy o tych którzy mieli mniej szczęścia i naprawdę potrzebują naszego wsparcia - chorych dzieciakach w moim przekonaniu walecznych zuchach, którzy każdego dnia walczą o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. To właśnie do nich skierowana jest akcja Mikołajkowy Blok Reklamowy, której już 10. edycja odbędzie się w mikołajki - 6 grudnia na antenie Telewizji Polsat. To niezwykła forma pomocy dostępna i możliwa dla każdego, wystarczy bowiem o 18:45 odpalić Polsat i obejrzeć specjalnie przygotowany blok reklamowy. Im więcej nas zasiądzie przed telewizorami, tym więcej pieniędzy otrzymają chore dzieci. Warto pomagać!"

Anna Głogowska
"Są takie dni kiedy przestajemy na chwilę być egoistami - jednym z nich są Mikołajki. To specjalny czas, dla mnie szczególny odkąd jestem mamą - czas dziecięcego śmiechu, radości i dzielenia się. Pamiętam jak sama będąc jeszcze mała z niecierpliwością czekałam na wizytę Mikołaja i denerwowałam sie czy na pewno do mnie trafi. Miło jest dawać i jestem pewna, że każdy z nas jest szczęśliwy mogąc pomagać. Jeszcze łatwiej w naszym zaganianym życiu, jeśli ta pomoc nie wymaga nakładów czasu, spotkań i ogromnego nakładu pracy - taki właśnie jest Mikołajkowy Blok Reklamowy. Wystarczy obejrzeć specjalnie przygotowany blok reklamowy po to by pomóc chorym dzieciom podopiecznym Fundacji Polsat. Liczba tych pieniędzy jest uzależniona od liczby osób przed telewizorami - im więcej nas będzie tym więcej pieniędzy trafi do potrzebujących rehabilitacji i leczenia dzieciaczków. Bądźcie z nami!"

d4lx8n2

* Jarosław Gugała*
"Przygotowywanie Mikołajkowego Bloku Reklamowego to jeden z najprzyjemniejszych momentów mojej pracy w całym roku. Świadomość, że można pomóc tak wielu potrzebującym dzieciom jest bardzo mobilizująca dlatego podchodzę do tego zadania poważnie i z wielkim zaangażowaniem".

* Anna Youya Jujka*
"Czas Świąt to czas, kiedy my wszyscy duzi i mali możemy wejść w magiczny świat rodzinnego ciepła, kolorowych choinek,bombek, światełek i prezentów. Radością i uśmiechem obdarzamy najbliższych, lepimy bałwany i biegamy po sklepach z misją zdobycia najlepiękniejszych podarków. Ale nie wszyscy widzą ten czas w tak pięknych barwach...dlatego pomagamy, wspieramy i malujemy w ich sercach kolory tęczy, w sercach chorych dzieciaczków. Ludziska, dla Nas to jeden ruch pilotem a dla nich cały świat! Włącz TV Polsat 6 grudnia o godz. 18.45, obejrzyj Mikołajkowy Blok Reklamowy i Najlepszy prezent masz gotowy!!!!!! Im więcej Nas tym więcej dziecięcych uśmiechów".

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4lx8n2

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4lx8n2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lx8n2