Trwa ładowanie...

Gwiazdor "Wojen magazynowych" miał atak serca

Darrell Sheets trafił do szpitala po ataku serca. Czeka go operacja.

Share
Gwiazdor "Wojen magazynowych" miał atak serca
Źródło: Getty Images, fot: Jason Kempin
d3g2s78

Gwiazdor programu "Wojny magazynowe" powiedział, że od trzech miesięcy miał problemy zdrowotne, a kilka dni temu przeszedł łagodny atak serca.

Darrell postanowił poinformować swoich fanów o chorobie. Opublikował na Facebooku post ze zdjęciem ze szpitala.

- Miałem nic nie pisać, ale jesteście najlepszymi przyjaciółmi i fanami. Będę miał operację, więc wszystkie wasze modlitwy będą bardzo pomocne. Dziękuję, że jesteście tu dla mnie – napisał.

"Wojny magazynowe" to program, w którym handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż opuszczone pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Jest jednak jeden haczyk: uczestnicy nie wiedzą, co jest w magazynach, które licytują.

d3g2s78

Darrell Sheets to weteran garażowych aukcji z San Diego, na których pojawia się czasem ze swoim synem Brandonem. W "Wojnach magazynowych" jest od pierwszego sezonu. Rzeczy, które zdobywa na aukcjach, sprzedaje w swoim sklepie.

W pierwszych seriach programu mieszkał z żoną, synem i wnuczką, Zoe, ale po rozwodzie przeniósł się z Brandonem do Północnego Hollywood. W jednym z wywiadów ujawnił, że wśród najcenniejszych rzeczy jakie zdobył podczas aukcji były: cztery rysunki Pabla Picassa, pokaźny zbiór komiksów, list Abrahama Lincolna, który sprzedał za 15 000 dolarów[4] oraz oryginalne ilustracje Franka Guttiereza, wycenione na 300 000 dolarów.

d3g2s78

Podziel się opinią

Share
d3g2s78
d3g2s78