Trwa ładowanie...

Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"

Share
Gwiazdor "Różowych lat 70." w telewizyjnym "Raporcie mniejszości"
d3o4sxd

Wilmer Valderrama, kojarzony przede wszystkim z młodzieżowej produkcji "Różowe lata 70." zasilił obsadę serialu "Raport mniejszości" ("Minority Report").

Aktor zagra detektywa w nadchodzącym cyklu, który powstanie ponad 10 lat po filmie Stevena Spielberga z Tomem Cruise'em w roli głównej.

W obrazie na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka jest 2054 rok. Na świecie nie ma zbrodni, przyszłość można bowiem przewidzieć, a winnych ukarać nim popełnią przestępstwo. Dowodów niedoszłych zbrodni dostarcza trójka Jasnowidzów na usługach Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, nad której sprawnym działaniem czuwa komisarz John Anderton (Tom Cruise). Pewnego dnia okazuje się, że za 36 godzin Anderton zabije człowieka. Zaczyna się wyścig z czasem.

d3o4sxd

Akcja serialu rozgrywać się będzie 10 lat po wydarzeniach z obrazu z 2002 roku. W pilocie serialu głównym bohaterem będzie jeden z Jasnowidzówy, Dash, który próbuje wieść normalne życie. Jego spokój zakłóca spotkanie z panią detektyw, Larą Vegą, która ma problemy ze swoją przeszłością. Razem uda się im znaleźć właściwe wykorzystanie dla daru Dasha.

Wilmer Valderrama w serialu "Różowe lata 70." grał Feza. Ostatnio występował w cyklach "Podmiejski czyściec" czy "From Dusk Till Dawn".

d3o4sxd

Podziel się opinią

Share
d3o4sxd
d3o4sxd