Trwa ładowanie...
d3kppkv

Gwiazdor programu "90 Days Fiance" wychodzi z więzienia. Zapowiedział rozwód

Jorge Nava poznał swoją przyszłą żonę Anfisę w programie "90 Days Fiance". Nie nacieszyli się wspólnym życiem, bo Nava trafił wkrótce do więzienia, gdzie zaszły u niego wielkie zmiany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jorge Nava nie wybaczy żonie zdrady
Jorge Nava nie wybaczy żonie zdrady (Instagram.com)
d3kppkv

Jorge i Anfisa byli uczestnikami "90 Days Fiance" w 2016 r. Kilkanaście miesięcy później Amerykanin trafił do więzienia za posiadanie ponad 100 kg marihuany. Wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności kończy mu się w maju i wszystko wskazuje na to, że Nava chce powrócić do społeczeństwa w celebryckiej chwale. Ostatnio zaczął się udzielać na Instagramie i powiedział portalowi TMZ, że zamierza rozwieść się z Anfisą.

W 2016 r. Jorge Nava był 27-latkiem z potężną nadwagą, a na najnowszej fotce zza krat widać zupełnie innego człowieka. Na więziennym wikcie schudł ponad 70 kg (teraz waży 86 kg).

Jorge Nava nie wybaczy żonie zdrady Instagram.com
Jorge Nava nie wybaczy żonie zdrady

W czasie odsiadki męża Anfisa nie próżnowała i wyrosła na prawdziwą gwiazdę Instagrama. Ponad 600 tys. osób śledzi fotki z siłowni, gdzie Rosjanka pracuje nad zjawiskową sylwetką i przygotowuje się do zawodów. Sukcesy żony i gorące fotki w kostiumach kąpielowych wcale nie cieszą skazańca, który powiedział TMZ, że po wyjściu na wolność złoży papiery rozwodowe.

d3kppkv

Zobacz także: "90 days fiance". Zakochali się w sobie mimo ogromnej różnicy wieku

Powód jest prosty – Nava dowiedział się o zdradzie żony, która obiecywała czekać na niego do końca odsiadki. A dwa tygodnie temu wrzuciła na swój profil zdjęcie w objęciach innego mężczyzny.

Dla Jorge to woda na młyn i dobry powód, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Widać wyraźnie, że gwiazdor "90 Days Fiance" ma parcie na szkło. Choć z więzienia wyjdzie najwcześniej w maju, 1 kwietnia odbędzie się live z jego udziałem na Instagramie.

d3kppkv

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d3kppkv

Podziel się opinią

Share

d3kppkv

d3kppkv