Rozrywka"90 days fiance". Zakochali się w sobie mimo ogromnej różnicy wieku

"90 days fiance". Zakochali się w sobie mimo ogromnej różnicy wieku

"90 days fiance". Zakochali się w sobie mimo ogromnej różnicy wieku
Źródło zdjęć: © Instagram.com

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aladin Jallali i Laura Jallali są niezwykle szczęśliwi. Fani są bardzo złośliwi, jeśli chodzi o wagę kobiety i sporą różnicę wieku.

Aladin Jallali, gwiazda programu "90 days fiance", stanął w obronie starszej o 22 lata żony. Internauci nie mogą zrozumieć, jak para może być ze sobą szczęśliwa przy tak ogromnej różnicy wieku. Mężczyzna w końcu nie wytrzymał, a komenatrze na temat jego żony bardzo mu się nie spodobały. Jeden z internautów zapytał go nawet o to, czemu nie ma dzieci ze swoją ukochaną.

- Czy czujesz się w porządku z tym, że nie masz dzieci ze swoją żoną? Jest o wiele starsza niż ty. Mężczyźni z Bliskiego Wschodu lubią mieć dużą rodzinę - brzmiał komenatrz.

Inni zwracali też uwagę na sylwetkę i wagę partnerki Jallali. Aladin w końcu opublikował zdjęcie Laury w swoich mediach społecznościowych.

- Słuchajcie panie, to jest kobieta, w której się zakochałem. Możesz mówic o niej wszystko, co chcesz, ale jest to tylko odzwierciedlenie tego, kim jesteś… Ona jest moją żoną, ona jest moim życiem, jej wiek nie ma znaczenia, ona jest jedyną, którą kocham. Pokonaj to i staraj się być miły i pełen szacunku! Prawdziwe piękno nie jest w twoich paskudnych uwagach o mojej żonie - zaczął wpis.

Sama Laura odniosła się też do słów męża i komentarzy internautów.

- Dziękuję kochanie ... Niektórzy ludzie nie rozumieją, że czasami w życiu prawdziwe piękno jest głębsze niż tylko wygląd! Gdy kobieta poniża inną kobietę, jest to odzwierciedlenie niepewności i zazdrości!

Aladin i Laura pobrali się w 2018 r. Kobieta pojechała z Florydy do Kataru po tym, jak przez 8 miesięcy korespondowali na Facebooku. Zaręczyli się trzy dni po tym, jak kobieta dotarła na miejsce i od tego czasu są razem.

Mężczyzna jest gwiazdą programu "90 days fiance". Reality-show emitowane jest na antenie TLC i polega na tym, że do show zgłaszają się pary, które złożyły wniosek o wizę K-1 lub otrzymały ją. Wiza K-1 to wiza narzeczeńska nieimigracyjna dla narzeczonej/ego obywatela USA. Wiza pozwala na wjazd do USA i zawarcie małżeństwa.

Przeczytaj: "Uwodziciel ze skalpelem" - historia nieszczęśliwej miłości pełnej kryminalnych wątków
Pary mają 90 dni na podjęcie decyzji o małżeństwie. W trakcie trwania programu wiza wygasa jednej osobie z pary i musi ona opuścić kraj. Show zadebiutowało w telewizji w 2014 r. i cieszy się ogromną popularnością.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (149)
Zobacz także