Seriale zagraniczneGwiazda "Zbuntowanego anioła" skończyła 40 lat

Gwiazda "Zbuntowanego anioła" skończyła 40 lat

Gwiazda "Zbuntowanego anioła" skończyła 40 lat
Źródło zdjęć: © Facebook.com

20.05.2017 12:39, aktual.: 22.05.2017 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Oreiro - a właściwie Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo - podbiła serca Polaków jako żywiołowa i nieokiełznana bohaterka telenoweli "Zbuntowany anioł". Śliczna Urugwajka do dzisiaj kojarzy się głównie z rolą osieroconej Milagros, jednak jej kariera rozwinęła się w wielu dziedzinach, nie tylko tej aktorskiej. Oreiro skończyła 40 lat, wygląda przepięknie i ma coraz to nowe pomysły na życie.

Telenowela "Zbuntowany anioł" (1998-1999) w polskiej telewizji była emitowana dwukrotnie, zaś pełna energii, buntownicza bohaterka grana przez Oreiro zyskała rzesze fanów w Polsce. W grudniu 2000 roku artystka odwiedziła Polskę, promując swój pierwszy album "Natalia Oreiro" oraz serial, który był wtedy u szczytu popularności.

Obraz
© East News

Natalia Oreiro nadal pojawia się w serialach i produkcjach filmowych, ale jej największą pasją jest muzyka. Wokalistka sprzedała ponad 11 milionów płyt na całym świecie i spędziła wiele czasu w trasach koncertowych. A tak wygląda dzisiaj:

Obraz
© SPL/East News

Prócz aktorstwa i śpiewu, Oreira realizuje się także jako projektantka mody. Znane nazwisko i popularność w show-biznesie ułatwiły jej start w nowej dla siebie branży.

Dzisiaj Oreiro ma 40 lat, od 2001 roku jest szczęśliwą żoną. Razem z mężem wychowuje dwójkę dzieci. Jej poczynania można obserwować na oficjalnym profilu na Instagramie, na którym dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także